Holky, chcete ulovit Jardu Jágra? Máte na to měsíc!

 Sport 
31. července 2013 18:45 / Vítek Koldinský
  0
📷
4 fotografie v galerii
Jardo, ty máš ale hokejku!!!  / inStory.cz
Jaromír Jágr se vrátil domů. Samo, že ne na trvalo, ale jenom na měsíc, než se zase spakuje a odfrčí na další hokejovou sezónu do New Yersey. "Pane profesore, už je čas..." komentoval vtipálek Jarda svůj přesun hláškou z filmu Marečku, podejte mi pero a dodal: "Já sice nejsem profesor, ale je čas letět domů a začít trénovat."

Letos ovšem probíhá pobyt na rodné hroudě v poněkud pozměněném režimu. Jarda totiž změnil jídelníček. Takže zatímco v minulých letech se vždycky těšil na maminčiny omáčky s houskovýma knedlíčkama, letos se nad tradiční českou kuchyní trochu ofrňuje. "Začal jsem jíst úplně jinak. Ale tady prostě ten výběr jídel, když chceš ryby nebo těstoviny, pořád není v porovnání s Amerikou nic moc..." postěžoval si novopečený příznivce vyvážené stravy.

Ovšem pozor, holky, pokud si chcete na stále svobodného, jedenačtyřicetiletého, a právě nyní i nezadaného Jardu políčit, nemusí už být vaši parketou svíčková. Hoďte do kastrůlku kolínka a nějakou tu tresku a hajdy s tím do Kladna na zimák! Máte na to měsíc, než Jarda frnkne zpět za oceán. Tak šup šup...
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Leonardo DiCaprio to už přehání, shodují se fanoušci. Jeho nejnovější modelce je totiž jen devatenáct

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Tech

Tankery KC-10 jdou do důchodu. Stroje s přezdívkou Big Sexy nahradí KC-46 Pegasus