Tři české parádnice, které se nebojí ukázat bez make upu. Leknete se nebo ne?

 Celebrity 
10. ledna 2014 05:35 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Bez make upu - žádný stres. Foto: Facebook
O celebritách máme v mysli vtisknuto, že jsou báječné, vždy dokonalé, bohaté, mají skvělé postavy a bůh ví co ještě. I ony jsou ovšem přeci jenom lidé a nemají účes a make up na obličeji věčný. Jak to vypadá, když se nenalíčí a ukážou svůj přirozený půvab?

Agáta Prachařová se bez nánosu líčidel ukazuje často. Mindráky hází stranou a užívá si života. Nenalíčená zavařuje okurky, sedává s manželem Jakubem u krbu, dárky nakupuje dokonce i s barvou na hlavě a pak si ji pletou s prodavačkou z lahůdek. Možná proto ji má spousta lidí rádo. Pokud modelku vidíte, jak ji příroda stvořila, chtě nechtě je vám hnedle bližší.

Další, kdo se nebojí odhalit pravdu, je zpěvačka Monika Absolonová. Ráda se dělí o své pocity a dojmy. Je nestrojená a přirozená, to lidi baví. Takže když má radost na pláži u moře nebo je nervózní z koncertu, představí ostatním situaci takovou, jaká je.

Třetí, Simona Krainová, ta si v některých momentech asi ani namalovat obličej nestíhá, protože je zkrátka velmi vytížená. I přesto jí nemáme co zazlívat. Umí vypadat skvěle jak ve společnosti, tak s dětmi doma na gauči.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

První zdravotnický pracovník s umělou inteligencí už ordinuje. Pomůže s duševním i fyzickým zdravím