Proradná poradna aneb vnučka tety Sally rozdává rozumy: Vánoční kůly v plotě

 Life & Style 
11. prosince 2013 10:16 / Vítek Koldinský
  0
📷
1 fotografie v galerii
Koukejte být o vánocích zadaní a nebo rozumní!  / inStory.cz
Jak přežít Vánoce, čili svátky rodinného štěstí a pohody, když to nějak nevyšlo a jste tak nějak trapně sami...

Tip 1: KŮL V PLOTĚ
O Vánocích předvádíme rodinnou pohodu, perfektní vztahy, štěstí a tak. To je krásné. Jenomže každý psycholog nebo psychiatr ví, že taky ve větší míře než po zbytek roku předvádí někteří jedinci depresi. Leckterý zdánlivě silný týpek, když vidí to úžasné štěstí kolem sebe a sám je jako kůl v plotě, se nám z toho snadno složí. A k těmto lidem se dnes obracím. Než si zase budete stěžovat a hroutit se, rozumně se zamyslete, proč to vůbec necháte tak daleko dojít!

Tip 2: NA LOVU
Na vánoční deprese začněte myslet někdy koncem září. (Čili teď už je pozdě, tak si ten článek uložte na příští rok...) Porozhlédněte se, kdo by tak mohl být volný nebo kdo vypadá na to, že je schopen posedět během jednoho večera pod několika ozdobenými stromky. No a pak to spolu nějak šikovně dejte dohromady. Nemusíte kvaltovat, stačí, když se váš vztah jednoznačně vyjasní koncem listopadu. Tohle načasování je velmi příjemné z toho důvodu, že pro váš nový protějšek budete v době vánoc ještě velmi neokoukaní, tudíž atraktivní, tudíž asi dostanete moc pěkné dárečky.

Tip 3: TELKA NEZKLAME
No a jestli jste na tom opravdu, ale opravdu blbě (mohlo se třeba stát, že jste si společnost zajistili, ale někdo vám ji v duchu předchozího odstavce vyfoukl na poslední chvíli, takže už se s tím nedalo nic dělat), tak je potřeba si uvědomit, že Štědrý den je den jako každý jiný, akorát je v televizi lepší program. A to se zrovna hodí, ne, když večer nemáte do čeho píchnout…???
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí