Nikol Štíbrová šla s kůží na trh a ukázala tělo po dvou porodech. Nedokonalé, ale opravdové a bez filtrů. Podpořila tím další maminky

 Celebrity 
21. září 2022 08:21 / Pavla Krejčí
  0
📷
1 fotografie v galerii
Nikol Štíbrová podpořila všechny ženy, které se po porodu ve svém těle necítí dobře Se svolením Nextfoto
Ukázat vlastní tělo se všemi nedostatky se v dnešní době tolik nenosí. Sociální sítě se skrývají za rouškou dokonalosti. Nikol Štíbrová se tuto hranici snaží překračovat a nebojí se ukázat realitu. Nyní sympatická maminka sdílela fotky, na kterých pózuje v plavkách. Chce šířit povědomí o tom, že je naprosto normální nemít po porodu dokonalé tělo.

V dnešní době, která je ovládána sociálními sítěmi, se každý snaží vypadat co nejlépe. K tomu si mnozí dopomáhají filtry a přehnanými retušemi. Realita je nakonec úplně jiná a dříve, nebo později vypluje na povrch.

To však neplatí v případě dvojnásobné maminky Nikol Štíbrové, nyní provdané jako Leitgeb. Pětatřicetiletá herečka a influencerka se nebála jít doslova s kůží na trh a sdílela na svém Instagramu fotky, na nichž pózuje pouze v plavkách na pláži a se synkem v náručí.

Trochu reality na ten instáč. Asi mám někde i fotku se zatáhlym břichem, ale ta nebude, jak už to bejvá, tak radostná,“ napsala pod snímky dvojnásobná maminka. Za odvážný krok se jí od uživatelek Instagramu dostalo chvály a většina se shodla na tom, že se konečně ukázala „normální baba“.

„Alespoň jde vidět, že ženská může být krásná a nemusí mít 90/60/90,“ napsala jedna, zatímco druhá dodala: „Konečně jdu spát s pocitem, že nejsem jediná, komu se v těle nepřelévají litry kyseliny hyaluronové a z plavek nevytékají silikony.“

„Chybí mi Maui. Bylo nám tam krásně,“ dodala nostalgicky Leitgeb. Vtipný poznatek si neodpustily ani známé osobnosti. Jednou z nich byla Kristýna Leichtová, která zareagovala na zmínku o ostrově Maui. „Aspoň jsi byla na Maui! Já v Berouně... a břicho jsem si vzala s sebou i tam!“

Jak poznamenali hereččini sledující, kdyby na své bříško nepoukázala, ani by si ho nevšimli. Ačkoliv Nikol nemá výstavní tělo jako modelka, po dvou porodech vypadá skutečně výborně a rozhodně se nemá za co stydět. Tímto zdánlivě nepodstatným činem však povzbudila nejednu ženu, která není se svým tělem po porodu spokojená a stydí se své nedokonalosti ukazovat.

Není divu, že v ženách vzbuzuje to nejlepší. Nikol se snaží na všem hledat to pozitivní a nebojí se poukázat na své slabosti. Společně s kamarádkami Martinou Pártlovou a Veronikou Arichtevou tvoří zábavný kanál 3v1. Jakožto maminky si jsou vědomy všech nedostatků, se kterými se potýkají. Snaží se je však normalizovat a ukazují ženám, že nemusí vypadat dokonale za každé situace. Jejich tajemství úspěchu spočívá v tom, že si ze sebe umí udělat legraci. A proto je celý internet zbožňuje.

Nepochybně se dá očekávat, že se Nikol brzy vtipně podělí s dalšími strastmi i starostmi, na které denně naráží. 

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený n i k o l l e i t g e b (@stibrovicnikolka)

Autorský článek, další zdroj: Instagram

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech