Madonna a její šokující slova: Nikdy nepřestanu litovat jedné věci, chtěla jsem se kvůli tomu zabít

 Celebrity 
09. října 2021 09:23 / Mirka Malá
  0
📷
2 fotografie v galerii
Slavná zpěvačka stále lituje svojí velké chyby Shutterstock
Zpěvačka Madonna se nečekaně rozpovídala o jednom z okamžiků svojí kariéry, kterého nikdy nepřestane litovat. A dokonce přiznala, že se chtěla zabít, i když v tomto prohlášení byl jistě kus nadsázky.

Madonna přiznala, že jednou z největších chyb její kariéry bylo odmítnutí role v kultovním sci-fi filmu Matrix. Třiašedesátiletá královna popu se objevila v pořadu The Tonight Show s Jimmym Fallonem v souvislosti s jejím dokumentem Madame X a přiznala, že se "chtěla zabít poté, co odmítla nabídku hrát v Matrixu." 

Zpěvačka odmítla více filmových rolí

Když v roce 1985 zahájila svou hollywoodskou hereckou kariéru ve filmu Zoufale hledající Susan, byly Madonně nabídnuty role v některých z největších hollywoodských trháků. Madonna mimo jiné řekla, že odmítla šanci hrát Catwoman, přičemž tato dnes již legendární role byla později nabídnuta Michelle Pfeiffer. Zatímco Madonna dodala, že nelituje, že odmítla hrát v erotickém dramatu Showgirls, přiznala, že navždy bude litovat Matrixu. 

Madonna doslova Fallonovi řekla: "Také jsem odmítla roli v Matrixu. Věříš tomu? Chtěla jsem se zabít." Zpěvačka sice nespecifikovala, kterou roli v Matrixu vlastně odmítla, ale hlavní roli Trinity nakonec dostala Carrie Ann Moss. Film se stal jednou z nejúspěšnějších trilogií v historii kinematografie, vydělal 1,3 miliardy dolarů a v prosinci je naplánována pemiéra čtvrtého dílu. Madonna pak dodala: "To je jeden z nejlepších filmů, které kdy byly natočeny. Drobná část mě lituje právě tohoto jediného okamžiku v mém životě."

Během svého vystoupení v talk show Madonna také potvrdila, že sama napsala film o své dlouhé a slavné kariéře. Jen o několik hodin předtím, než se objevila ve Fallonově talk show, oznámila zpěvačka vydání svého dokumentu Madame X a označila událost sérií úchvatných instagramových postů. Jaký může být dokument, který umělec natočí sám o sobě, budou muset nakonec rozhodnout fanoušci, kterých má Madonna po světě mnoho milionů. Dále čtěte: Jak hubnou české modelky a čemu se ve stravě vyhýbají, když se chtějí rychle dostat do formy.

Zdroj: Daily Mail.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Rozlučková turné se vyplatí. Elton John na něm vydělá až 2 miliardy dolarů

Styl

Láska na první pohled neexistuje. Jde pouze o fyzickou přitažlivost, říká nová studie

Tech

Díky výrazným pokrokům umělé inteligence a virtuální reality nás možná brzy čekají pracovní pohovory...