Tohle jsou sexy borci na letišního Muže roku. Řádili i s misskou ve vířivce!

 Celebrity 
25. července 2017 03:14 / René Černý
  0
📷
5 fotografií v galerii
S finalisty na Muže roku 2017 řádila ve vířivce i zatím úřadující Česká Miss Andrea Bezděková Muž roku
Už za měsíc se v Náchodě uskuteční klání Muž roku 2017. A opět je vybráno 12 finalistů, z nichž jeden bude ten nej nej. Kluci teď měli soustředění a holky měly na co koukat. Břišní pekáče, nabušená těla, zkrátka přehlídka jako z katalogu.

Soustředění finalistů soutěže Muž roku 2017 se uskutečnilo v lázních Dolní Lipová. V nádherné přírodě narozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor se vybraní pánové připravovali na finále soutěže o nejkrásnějšího muže České republiky.

Adepti na titul se měli během čtyřdenního pobytu blíže poznat, nacvičit společné choreografie na finálové vystoupení, podstoupit jazykový test, projít kurzem rétoriky a nazkoušet obleky od proslulé firmy Bernhardt a osvědčené spodní prádlo značky DMXGear.

Finalisty přijela podpořit dlouholetá patronka soutěže Kateřina Kornová a nově mladá herečka Štěpánka Fingerhutová známá z novácké Ordinace v růžové zahradě.

„Pozval mně ředitel soutěže David Novotný, jestli bych nechtěla dělat porotkyni. Mně se to líbilo, protože tady budou mladí chlapi. Kluky jsem vůbec neznala a už vidím, že mám takové dva, tři favority. Ještě uvidím, jak dopadne finálový večer. Ocením jakékoli umělecké sklony nebo jestli třeba bude někdo vařit, to budou pro kluky plusové body,“ smála se Štěpánka, kterou diváci znají ze seriálu Ordinace v Růžové zahradě nebo z nově připravovaného filmu Bajkeři.

Kurz řečnictví a rétoriky absolvovali mladí muži u mistra mluveného slova, herce Jana Přeučila. Kluci zhluboka dýchali, kroutili pusy, potýkali se s jazykolamy a rady Jana Přeučila si pečlivě zapisovali do paměti.

„Už jen postup do finále této soutěže je velká čest. A verbální prezentace je velice důležitá. Tito mladí pánové jsou vzorek dnešní generace. Čiší z nich zdravý optimismus, což je velice příjemné zjištění. Určitě nad nimi nelámu hůl. Vždyť během našeho dvouhodinového kurzu udělali obrovské pokroky,“ chválil finalisty Mistr Přeučil, který přijel do Dolní Lipové i se svou manželkou, herečkou Evou Hruškovou.e

Ve spolupráci se starostou Dolní Lipové upořádali pořadatelé soutěže Muž roku koncert, který uváděla primácká moderátorka Lenka Špillarová,vystoupili zpěváci Daniela Šinkorová, Marcela Březinová, Marian Vojtko. Své umění předvedl i Felix Slováček ml.

„Na Muže roku jezdím rád. Letošní kluky jsem si moc neprohlížel, protože na kluky nejsem. Spíš bych omrkl nějaké modelky,“ smál se mladý Slováček.

Houslistka Markéta Muzikářová zase brala účinkování na koncertě jako velký relax. „Mám sice doma syna Nicolase a tříměsíční holčičku Sofinku, ale díky pomoci hlídacích babiček mohu už koncertovat a tak jsem tady a trošku si i odpočinu. Sice musím občas odstříknout mléko, ale jinak je to v pohodě,“ spokojeně vyprávěla šéfka houslového tria Inflagranti.

Návštěva místního Faunaparku byla hezkým zpestřením programu soustředění soutěže Muž roku 2O17. Přestože ussurijský tygr budil respekt, kluci neodolali a velkou šelmu nakrmili. Nejodvážnější byla ale miska Andrea Bezděková, která do tygří klece vlezla a šelmu si pohladila. „Docela jsem se bála. Ale bylo by škoda tuhle šanci nevyužít. Tygra opravdu nehladíte každý den.“

K velkému obveselení společnosti a nemalé radosti kameramana, si chtivá opička dosáhla na kameru a uzmula  návlek na mikrofon. Pomohla až paní majitelka Faunaparku, která opici uplatila zmrzlinou a uslintané a okousané zařízení vrátila zpět.

Na soustředění dorazila s rodiči i mladá zpěvačka a herečka Nelly Řehořová, která se pravidelně Muže roku zúčastňuje. „Jedu z koncertu z Nového Jičína a Dolní Lipovou máme při cestě. Protože mám prázdniny, film Špunti na vodě šel do kin, dotočila jsem svoji roli v pohádce Zdeňka Trošky Čertoviny, tak se mohu víc věnovat muzice,“ řekla Nelly Řehořová.

Počasí účastníkům soustředění přálo, hory byly vstřícné, ubytování ve Schrothových lázních bezvadné, finalisté snaživí. Tak co si může ještě ředitel soutěže David Novotný více přát?

„Já jsem s průběhem čtyřdenního soustředění moc spokojený. Věřím, že kluci ještě vyladí formu a 25. srpna na celostátním finále Muže roku 2017 v Městském divadle v Náchodě ukážou to nejlepší, co v nich je. Večer bude moderovat Karel Voříšek a Klára Doležalová. “ dodal na závěr David Novotný.

Finálový večer 18. ročníku soutěže Muž roku 2017 se bude konat 25. srpna v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě.Český vítěz Muže roku 2017 poletí reprezentovat Českou republiku na soutěž Mister International. Další vítězové poletí na Mister Global, Mister Universe.


O vítězství v soutěži Muž roku 2017 budou usilovat tito finalisté:


1. Tomáš Pospiš
Fitness trenér, 25 let, Ladná


2. Matěj Šindelář
student, 24 let, Kolín


3. Petr Koukal
Fitness trenér, 29 let, Roudnice nad Labem


4. Marek Kafka
Trenér plavání, 24 let, Praha,

5. David Jaček
kadeřník, 20 let, Nové Město nad Metují,


6. Michal Žůrek
Advokátní koncipient, 28 let, Brno,


7. Jakub Klíma
student, 21 let, Chomutov,


8. Mikuláš Focko
student, 20 let, Praha,


9. Čestmír Kučera
Kontrolor kvality, 26 let,


10. Marek Voříšek
student, 23 let, Poděbrady,


11. Roman Hein
Fitness trenér, 23 let, Praha,


12. Matyáš Hložek
Osobní trenér, 23 let, Praha,

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Valentýn ve velkém stylu?! V odstínech růžové jej slavila A.n.d.u.l.a, Sharlota a Angie Mangombe

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Tech

Sovětské monstrum: Zlověstně vypadající stroj byl určen pro bleskový transport vojáků k invazi do Evropy