Hrdlička vyhazovu z Novy ani nelituje! Bral tam prý almužnu!

 Celebrity 
30. července 2016 04:00 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Michal Hrdlička si zvlášť vrásky z vyhazovu nedělá! Instagram
Metrosexuál a sporťák Michal Hrdlička dostal v týdnu padáka z Novy. Zatímco jiní by se hroutili, on to bere doslova sportovně. Své jméno si už díky televizi i expartnerce Lucii Borhyové udělal, a tuto misi si splnil. Navíc, jak se nechal občas slyšet, na Nově bral almužnu.

Protože je nabušenec Hrdlička zvyklý žít v luxusu, mít na co si ukáže a utrácet statisíce, bylo pro něj okolo 25 000 korun měsíčně spíš kapesné.

"Není to žádná sláva, je to spíš tak na kafe a na oběd. Dřív mívali novácké hvězdy tedy mnohem více" svěřoval se Hrdlička prý před kamarády.

A taky měl pravdu. Dříve se částky moderátorů televizních novin, včetně sporťáků pohybovali okolo 70 80 až 100 tisíc korun, ale jak jde čas, peníze sráželi všem. Zatímco Lucie Borhyová má pořád slušnou výplatu v řádu 60 tisíc měsíčně, Hrdlička na tom byl mnohem hůře.

Nenaříká, nebrečí. I když se poptával na Primě, zda by nestáli o jeho služby a oni řekli, že "nějak ne", nehroutí se. "Ono se něco najde. Ještě přijde můj čas," nechává se slyšet Hrdlička, který moderuje různé společenské a sportovní akce. A i kdyby nic nedělal, hlady neumře. Jeho rodiče, kteří vlastní několik prestižních podniků v Praze, svého syna, který si sám o sobě myslí, že je krásný, neodolatelný a sexy, rozhodně padnout na dno nenechají.

Hrdlička má externí spolupráci s Frekvencí 1, zastupuje údajně některé sportovce a nechává se najímat na moderace večírků. A to ho zatím docela slušně živí. Tedy, jak by řekl, má alespoň na kafe, benzín a večeři...
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech