Chudák princ Harry! Strašně mu chybí máma!

 Celebrity 
26. července 2016 04:00 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Princ Harry dodnes cítí, že mu máma zkrátka chybí! archiv
Už 19 let uplyne od chvíle, kdy v pařížském tunelu zahynula princezna Diana. Její dnes už dospělý syn Harry teď otevřeně přiznal, že je mu líto, že o smrti své matky nemluvil. Zdá se, že mladšímu z princů máma prostě hodně chybí!

„Je v pořádku, že trpíte, pokud o tom mluvíte. Není to slabost. Slabost je mít problém, neuvědomovat si ho a neřešit to,“ řekl Harry v rozhovoru pro BBC princ s tím, že trpět duševními problémy může opravdu každý včetně člena královské rodiny.

Princ Harry lituje, že nemluvil dříve o smrti své matky, kterou ztratil, když jí nejvíce potřeboval. „Je v pořádku, že trpíte, pokud o tom mluvíte. Není to slabost. Slabost je mít problém, neuvědomovat si ho a neřešit to,“ řekl Harry.

O smrti matky promluvil otevřeně proto, aby ukázal, že psychickými problémy mohou trpět všichni, od slavných sportovců po členy královské rodiny. „Hodně lidí žije v přesvědčení, že když máte práci, která vám zajišťuje dostatek financí, rodinu, dům a všechny další věci, tak že se úplně v pohodě vyrovnáte se všemi problémy,“ podotkl.

„Fakt lituju, že jsem o tom nemluvil dřív,“ řekl v rozhovoru s fotbalistou Ferdinandem, kterému před rokem zemřela na rakovinu manželka, s níž má tři děti. Harry poukázal na to, že bývalá hvězda fotbalového klubu Manchester United trpí bez ohledu na to, že vlastní luxusní dům a drahá auta.

To vše Harry měl, s bratrem je jedním z nejslavnějších panovníků planety. Jenže přišel osudový zlom a královna velkých srdcí zahynula. Harry na ní prý denně myslí a modlí se k ní!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít