Šokující: Co dostala multimilionářka Bohdalová od kolegů? To vás posadí na zadek!

 Celebrity 
26. dubna 2016 04:00 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Jiřina Bohdalová oslaví 85. narozeniny. V divadle dostala hodně zvláštní dárek! archiv ČT
Jiřina Bohdalová oslaví za týden 85. narozeniny. Přestože oslavy jí teprve čekají, na její domovské scéně v Divadle Na Jezerce jí kolegové už uspořádali mejdan. Dali jí pak hodně netradiční dárek, který jí asi dojal, ale spoustu lidí by mohl naštvat!

Hodně nečekanou oslavu uspořádali Bohdalce na konci nedělního představení Paní plukovníková, v němž herečka exceluje. Během děkovačky, kdy ani oslavenkyně, ani diváci nevěděli, co se chystá, Bohdalovou překvapil přímo ředitel divadla Jan Hrušínský. „Tak to jsem opravdu nečekala,“ řekla dojatě oslavenkyně. Následně ji čekalo standing ovation, gratulace od kolegů a záplavy kytek, které ovšem Bohdalka z duše nemá ráda. Tedy ty řezané.

"Když jich pak mám doma hodně, tak si připadám jak na hřbitově. Když kytku, tak v květináči. Taky déle vydrží," říká o kyticích Bohdalová.

Teď si však slavná herečka bude moct koupit kytek plný dům. Jan Hrušínský totiž nejlépe placené české herečce předal šek na 30 tisíc korun, což byl výtěžek z představení. Což působilo dost zvláštně, když multimilionářce někdo předával pár desítek tisíc korun. "Tohle je trochu kontraproduktivní. Paní Bohdalová vydělává ročně mnoho milionů. Ten výtěžek mohl jít třeba na nemocné a staré lidi, nebo na herce, kteří jsou někde na eldéence. Takhle to vypadá zvláštně," zhodnotila jedna z divaček událost.

Jako hlavní dárek k jubileu však Jiřina Bohdalová dostala film Každý milion dobrý, který odvysílá na 1. máje Česká televize, a který režíroval její dvorní režisér Zdeněk Zelenka.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herce Keanu Reevese děsí peníze, které si vydělal. Raději je rozdává. Patří k nejštědřejším...

Styl

Naučte dítě lyžovat. Je třeba dodržet pár jednoduchých zásad a zvládnete to

Dům a zahrada

Vypěstovat si z pecky avokáda krásnou pokojovku zvládne i úplný začátečník. Základ je teplo a vlhko

Zavřít reklamu