Zdrcený Harapes! Neřekli mu o smrti blízkého člověka!

 Celebrity 
02. dubna 2016 03:01 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Vlastimil Harapes prožívá jeden smutek za druhým! Profimedia
Vlastimil Harapes oslaví letos 70. narozeniny, přesto mu není dvakrát do smíchu. během pár měsíců přišel o několik blízkých přátel. Před časem zemřel jeho velký přítel a údajně životní partner Josef Topol (+80), před pár dny odešla Topolova žena Jiřina (+81), která s nimi ale v domě na Starém městě Pražském nežila! Harapes navíc zprávu o smrti nevěděl.

Před lety odešel jeden z Topolových synů. To nesl baletní mistr velmi těžce. Když vloni odešel Josef Topol, jeho přítel a prý i životní partner, nesl to tanečník velmi těžce.

"Jiřina bydlela jinde, než Vlasta s Josefem. Takže opravdu o jejím úmrtí nevěděl. Byl z toho hodně zlomený. Vzájemně se lidsky měli moc rádi a vycházeli spolu velmi dobře," potvrdil VIPstory.cz rodinný kamarád.

Harapesovi, jenž v létě oslaví 70. narozeniny a na podzim by měl kandidovat do Senátu, odešla řada jeho blízkých za velmi krátkou dobu. Život je ale takový a smrti nikdo nezabrání. Proto se tanečník upírá k bratrovi, přátelům a práci. A proto také často navštěvuje večírky, aby byl co nejvíce mezi lidmi.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kate Middleton zazářila na zahradní party v korálových šatech

Styl

Brambory je vhodné konzumovat často. Obsahují nespočet živin a také dobře zasytí

Tech

Nový typ solárů je schopný vyrábět energii i v noci

Zavřít reklamu