Děsně nudná úroveň Thálie! Aspoň, že cenu dostali právě tihle tři herci!

 Celebrity 
27. března 2016 03:01 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Stanislav Zindulka a Ladislav Županič získali Cenu Thálie! archiv
Ceny Thálie jsou rok od roku horší, úroveň spíš podúroveň a moderátor večera, jinak dobrý herec a režisér Antonín Procházka je opravdu nudný, místy afektovaný a spíš "nijaký". Alespoň, že cenu za celoživotní dílo dostal 83letý Stanislav Zidnulka, a že se cen dočkal i Ladislav Županič nebo skvělý a mladý herec a zpěvák Jan Kříž!

Každoroční přenos Thálií připomíná skutečně jakousi špatně zrežírovanou hru, nebo možná spíš její zkoušku. "Včera jsem si říkala, že snad i děkuji za to, že nejsem nominována. Když vidím, že to nemá žádný posun, a že je to pořád to samé. Ale jsem ráda za některé oceněné," svěřila se VIPstory.cz jedna z českých hereček.

Podle mnohých se dramaturgie pořadu nemění. Chybí tomu vtip, nadhled a hlavně je tam přemíra patosu, který tam paradoxně v takové míře nepatří.

Herecká asociace udělila celkem 15 výročních cen. Kromě Zindulky například zvláštní cenou Kolegia Cen Thálie byl poctěn dramaturg a divadelní choreograf, režisér Petr Weigl známý filmovými adaptacemi oper a hudebních děl.

Cenu Thálie za celoživotní herecko-pěvecké mistrovství v oboru opera a muzikál získal muzikálový herec a zpěvák Ladislav Županič, který patří i mezi špičkové dabéry.

Muzikálová a operetní porota ocenila Karolínu Gudasovou, která ztvárnila Wendly Bergmanovou v Probuzení jara v plzeňském divadle J.K. Tyla a Jana Kříže za roli Michala v muzikálu Děti ráje v brněnském Bobycentru.

Právě Kříž si podle mnohých Thálii velice zaslouží. Kromě Dětí ráje hraje mladý sympatický herec a zpěvák v řadě dalších dílech, včetně Pomády a nejčastěji v pražském Divadle Kalich. Thálii získal už před lety za roli v muzikálu Pomáda!

"Velmi mě to těší a jsem moc rád. Děkuji všem i za podporu a přízeň," uvedl oceněný Kříž.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Lindsay Lohan je vdanou paní. Vzala si bohatého finančníka

Styl

Nestárneme jen věkem, ale také stresem. Díky němu rychleji stárne náš imunitní systém a přicházejí...

Tech

Čína se chlubí největší a nejmodernější letadlovou lodí, jakou dosud postavila. Má ale jiné válečné...

Zavřít reklamu