Agátě Prachařové chybí pořádný samec! Co na to její manžel Jakub?!

 Celebrity 
15. září 2013 23:59 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Kryšpín si s maminkou užíval v Greyhound Parku v Motole  / inStory.cz
Agáta, která má dodnes dohady ve své vlastní hlavě, jak že se to vlastně jmenuje postrádá pořádného chlapa! Prachařová nebo Hanychová? Do teď není mladá maminka a manželka Jakuba Prachaře schopná se představit nebo podepsat správně. Ani po druhé svatbě si nemůže zvyknout na svoje nové příjmení po manželovi Jakubovi (29). Nedávno se jí kvůli tomuto malému problému s pamětí stal trapas, když se ve školce podepisovala natřikrát.

Ale jejímu manželovi je to vlastně jedno, ani po Agátě nechce aby nosila jeho příjmení. Ten je ale hodný. Možná díky tomu, že je Jakub tak tolerantní kluk, dovolila si Agáta bez okolků prozradit, že jí chybí pořádný samec!

Modelka totiž rozšířila řady moderátorů Vyvolených a začala se ukazovat v televizi jako moderátorka Noční Show. Vdaná paní má ráda drby a proto se jí nová práce líbí a opravdu ji baví. Ovšem na otázku, co jí ve Vile chybí, odpověděla jednoznačně a bez rozmyslu: ,,Hezký kluk. Není tam žádný sympatický playboy.‘‘ svěřila se v rozhovoru pro VIPstory.cz

Trochu to chápeme, svobodné dny už má Agáta zase v trapu, a přestože je v manželství spokojená a po svobodném životu se jí prý nestýská, chce se prostě aspoň na někoho koukat. Pořád někde lítá, práce má nad hlavu a v noci kdy většina z nás vedle svého partnera ulehá, Agáta kouká na blázny ve Vile.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Celý svět zasáhla zpráva o rakovině princezny Kate. Její mladší bratr James zveřejnil dojemný vzkaz a...

Styl

Čtyři ženská znamení, která nemívají štěstí v lásce. Proč tomu tak je a je možné si lásku do...

Dům a zahrada

Vodní kámen zlikviduje konvici, myčku i pračku. Zatočte s ním některou z osvědčených metod