Před pár dny ostrá hádka a dnes rozchod? Miley Cyrus ignoruje svého přítele.

 Celebrity 
15. září 2013 20:15 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Miley Cyrus má z ostudy kabát Foto: Twitter
Není tomu dlouho, co se Miley Cyrus (20) ostře pohádala přímo na ulici se svým přítelem, hercem Liamem Hemsworthem (22). Dvojice spolu měla vztah již v roce 2009 a celé se to zdálo jako veliká láska. Mladý pár ale na sebe klidně křičí na ulici a ještě jim není hloupé, že tomu přihlíží jejich příbuzní.

Na sociálních sítích toho na sebe hvězdy prozradí hodně, možná víc než si uvědomují. Miley zrušila na Twitteru sledování svého přítele. Očividně k tomu měla důvod, protože Liam se za jejími zády nedávno dvořil herečce January Jones (35). Sice se zapřísáhl, že mezi nimi nic nebylo a prý ho pouze utěšovala nad krachujícím vztahem, ale spíše už přetekl pohár jeho flegmatismu a nechce nadále poslouchat psychické výlevy rebelské Miley. January je o celých třináct let starší než on, účastní se například kampaní na ochranu žraloků, asi už to bude mít v hlavě více srovnané, než na pódiu skoro souložící Miley.

Vztah Hemswortha a Cyrus byl kdysi něco normálního, lidského a pěkného. Teď už jim to pořádně skřípe a je jen otázkou času, kdy od sebe půjdou úplně. V současné době spolu sice žijí, ale přestože sdílejí jeden byt, jsou si na míle vzdálení. Ještě více se vzdálili, když Miley předvedla své sexuální číslo s Robinem Thicke na MTV VMA, její přítel se potom za ni velmi styděl a taková popularita se mu opravdu nelíbila. Tak to asi dopadá, když si dva neumějí na rovinu říci konec. Místo toho veřejně laškují s jinými a tropí si akorát z ostudy kabát.
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Celý svět zasáhla zpráva o rakovině princezny Kate. Její mladší bratr James zveřejnil dojemný vzkaz a...

Styl

Díky mimořádně vysokému množství hořčíku dokáží koupele v epsomské soli ulevit od depresí, bolesti a...

Dům a zahrada

Efektivní úklid v domácnosti se psem: Jak na chlupy, skvrny od bláta, moči či krve