A takhle prý vypadá nejurostlejší český zpěvák po ránu. Nikdo holt není dokonalý...

 Celebrity 
11. září 2013 10:02 / redakce
  0
📷
5 fotografií v galerii
Co se mu to stalo?  / inStory.cz
Když Martin Maxa před dvanácti lety vstoupil do veřejného povědomí, okamžitě získal nálepku "svalnatý krasavec". Pokud by ho ovšem někdo zaregistroval až během natáčení jeho posledního videoklipu, o lichotivém hodnocení vzhledu by si Martin mohl nechat jenom zdát.

Kvůli písničce s názvem "Kocór v tróbě" se totiž urostlý zpěvák a skladatel převtělil do zcela jiné podoby. "Písnička je celá v moravském dialektu, který mám moc rád a je příběhem na duchu chudšího traktoristy, jenž si dělá zálusk na atraktivní slečnu. Ta je ovšem taky pěkný vejlupek..." popisuje Martin obsah své nejnovější písně.

Maskování bylo tak dokonalé, že když Štěpánka Decastelo, která se zhostila hlavní ženské role, přijela na ranč U Jelena v blízkosti Brna, kde se točilo, prošla půl metru kolem Martina Maxy a zeptala se: "On tady Martin ještě není?"

A jak se zpěvák v nezvyklé roli cítil? "Točili jsme snad v nejteplejším dni v roce. Na slunci bylo 56 stupňů a já jsem byl navlečený v montérkách s vycpaným břichem, flanelce, holinách a klobouku. Nikdy víc!" směje se Martin a dodává: "To, že mě nikdo nepoznal, mě ale moc bavilo. A takhle já v podstatě, přátelé, vypadám každé ráno, než si dám čtyři kafe a provedu základní očistu."
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Turecko 2024: Klenot mezi dovolenkovými destinacemi

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít