Miss Lucie Kovandová si nechala přišít uši a hurá na Miss Word!

 Celebrity 
03. září 2013 12:38 / redakce
  0
📷
5 fotografií v galerii
Stane se tahle usměvavá Češka nejkrásnější ženou světa? Foto: Facebook
Česká Miss Lucie Kovandová právě odlétla do Indonésie na celosvětovou soutěž mladých krásek Miss Word. Podívejte se, v jakých úchvatných róbách bude reprezentovat Českou republiku!

Lucie Kovandová je v současnosti úřadující Česká miss, která svůj titul získala v březnu a hned pár měsíců na to úspěšně složila tzv. zkoušku dospělosti. V červenci Lucka podstoupila plastickou operaci odstálých ušních boltců a samozřejmě se poslední týdny poctivě připravovala na svůj odlet do Indonésie. Tam bude reprezentovat Českou republiku v nejprestižnější soutěži krásy Miss Word.

Všechny šaty, které si Lucie musela zabalit pouze do povolených dvou kufrů, pro ni ušila slavná česká návrhářka Taťána Kovaříková. Celé garderobě dominují nádherné tyrkysové šaty s kamínky Swarovski, ve kterých se představí na finální přehlídce. Róba je skvostně řasená, ještě aby ne, když se právě tyto exkluzivní šaty šily více než šedesát hodin!

Na svou cestu do Indonésie si Lucie zabalila celkem troje honosné večerní róby. Jedněmi z nich byly také překrásné elegantní černé šaty s výrazným řasením přes prsa a celou přední část těla, a dozdobené výraznými kamínky na ramenech.

Zkrátka reprezentace jak má být! Lucce to moc sluší samo o sobě, a když přidá perfektně pasující modely, tak je to dokonalost sama. Držíme palce a doufejme, že bude mít alespoň takový úspěch jako její kolegyně Taťána Kuchařová!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Václav Neckář vyvrací fámy o své hospitalizaci i křehkém zdraví: Mrzí mě, co se o mně píše, nejsem v...

Styl

Přichází podzimní rovnodennost. Naše minulost i budoucnost se v tento čas prolínají, tvrdí astroložka

Dům a zahrada

Spravný podzimní řez pivoněk zajistí jejich vitalitu a bohaté kvetení pro příští rok. Pozor však na...