Obšlehněte make-up Emmy Watson. Žádné čáry máry v tom nejsou.

 Celebrity 
31. srpna 2013 23:55 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Emma je čím dál krásnější. Foto: Facebook
Vypadat jako nenalíčená, ale přesto být perfektní a dokonalá? S nahým make-upem dnes okouzlíte své okolí a přitom jeho nanesení trvá jen pár minut!

Léto sice pomalu končí, ale to neznamená, že si ho nemůžeme prodloužit. A začít se může právě s lehkým letním líčením. Při jeho nanášení se držte hesla: Méně je více. Kouzlo v tomto make-upu spočívá v jednoduché kráse. Inspirovat se můžete například u Emmy Watson, módní ikony a herečky, kterou proslavila role Hermiony ve filmech o Harrym Potterovi. Právě tu můžeme nejčastěji vidět s lehkým a přirozeným make-upem. Vypadá perfektně, a přesto u ní nespatříte známky přehnaného líčení. Tento trik podtrhává její přirozenou krásu a dodává jí šmrnc a eleganci.

A jak docílit nahého looku? Aby se vám podařilo získat tento vzhled, je třeba se vším zacházet velmi opatrně a s rozhvahou. Nejprve zvolte lehký jemný make-up v barvě vaší pleti. Mělo by se jednat jen o velmi tenkou vrstvu, která nezpůsobí nechtěné mapy na obličeji, ale na druhou stranu zakryje drobné nedostatky pleti. Krém aplikujte čistými prsty na oblasti tváře, kam nejvíce zasahuje slunce – čelo, nos a obrysy tváří.

Vše dokončíte buď zvlhčujícím nebo rozjasňujícím krémem, který opatrně rozetřete po celém obličeji. Mladiství a rozzářený vzhled vám ještě dodá odstín bledě růžové či broskvové tvářenky, kterou lehce nanesete na okraje tváří. Oči namalujte jen řasenkou a rty potřete jemným leskem buď béžové nebo světle růžové barvy.

Teď už nezbývá, než se do toho pustit!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Václav Neckář vyvrací fámy o své hospitalizaci i křehkém zdraví: Mrzí mě, co se o mně píše, nejsem v...

Styl

Přichází podzimní rovnodennost. Naše minulost i budoucnost se v tento čas prolínají, tvrdí astroložka

Tech

Největší krytý oceán světa používá americká armáda pro testování svých válečných lodí a ponorek