Hráčky se smrtí: Znáte české VIP anorektičky?

 Celebrity 
02. září 2013 09:15 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Míša Nosková už jí  / inStory.cz
Nejenom Eliška Bučková hazardovala se svým zdravým a potažmo i životem, když v chorobné touze po štíhlosti přestala přijímat potravu. Žen, které se potýkaly s anorexií je v českém mediálním rybníku mnohem víc, než by vás napadlo.

"Myslela jsem si, že pokud nebudu štíhlá, nebude mě mít nikdo rád," zmínila se před časem o své "motivaci" k chorobnému hubnutí krásná herečka Hana Vagnerová - jedna z hvězd seriálů Vyprávěj a Expozitura. Byly časy, kdy vážila pouhých sedmatřicet kilogramů, ale ty jsou naštěstí minulostí.

Sympatická zpěvačka a muzikálová herečka Míša Nosková otevřeně promluvila o svých problémech s anorexií už před několika lety. Celkem třikrát se s nemocí statečně utkala a teď se konečně zdá, že je vše v pořádku.

Také Petra Němcová trpěla těmito potížemi. A nedala si říct, ani když její tehdejší snoubenec kritizoval její způsoby hubnutí, zejména používání projímadel - v módní branži poměrně častou praktiku. Modelka pak ve své životopisné knize napsala, že si nakonec uvědomila svou chybu a dostala psychické potíže pod kontrolu.

Velice komplikovaným případem byla hvězda seriálu Ulice Šárka Ulrichová. Ta měla období, kdy řešila vícero nebezpečných problémů naráz. A jeden horší než druhý. Drogy, anorexie... Ze všeho se ale dokázala dostat a dneska je z ní naprosto skvělá holka.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...