Krainová, Kuchařová, Herzigová... to je nový český trend? Topmodelky dostávají hlavní role ve filmu! Určitě všichni vědí, co dělají?

 Celebrity 
05. listopadu 2014 12:14 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Už to nejsou jenom modelky... Profimedia, Facebook
České filmy mají nový trend. Do hlavních rolí jsou obsazovány místo hereček krásné modelky. Právě teď jde do kin snímek Pohádkář, kde si jednu z titulních představitelek střihla světově proslulá Eva Herzigová.

Ta o nějaké velké filmové kariéře mluvit nemůže. Pár roliček se doposud ujala v několika zahraničních snímcích, přesto si na place velmi ráda nechala poradit od daleko zkušenějších kolegů Ani Geislerové a Jiřího Macháčka.

Nebude dlouho trvat a na plátna přijde film Vybíjená, kde má hlavní roli pro změnu její kamarádka topmodelka Simona Krainová, která, když nepočítáme skeče v seriálech, měla naposledy filmovou roli roku 1999, tehdy se točil druhý díl Byl jednou jeden polda. V nejnovějším díle na motivy knihy Michala Viewegha se po letech sejde s Lukášem Vaculíkem.

Zlatým hřebem je ale film Správnej dres. Režisérovi Stano Sládečkovi přišlo super, dát hlavní roli Miss World Taťáně Kuchařové, která má ale ještě méně zkušeností, než její předchozí dvě kolegyně a byla dost kritizována už za svoji roli ve videoklipu.

Nezbývá než doufat, že režiséři ví, co dělají a nejde jim jen o to, aby si divák zaplatil tři sta korun za to, že se na něj hrdinka bude pěkně usmívat.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Letní vánek v lahvičce: Jak vybrat ten pravý parfém na léto

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít