Problémová herečka je nečekaně venku z léčebny. Rodiče žádají, aby ji soud zbavil svéprávnosti.

 Celebrity 
03. listopadu 2014 14:18 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Amanda Bynes je případ pro psychiatra Facebook
Návštěvníky Sunset Boulevardu v Los Angeles překvapila problémová hvězdička Amanda Bynes. Byla totiž nečekaně propuštěna z psychiatrické léčebny, kde měla strávit celý měsíc, ale kde byla momentálně držena nedobrovolně.

Že je tato vyhaslá herečka nebezpečná, to už ozkoušeli na vlastní kůži bohužel i její rodiče. Jejím posledním hřebíčkem do rakve totiž bylo, když obvinila svého otce ze zneužívání. Následně své obvinění stáhla a veřejně se omluvila, že z ní mluvila nemoc.

Amanda si objednala jídlo a údajně během konverzace s číšníkem působila velmi plaše. Zatímco jedla, tak si prý povídala sama pro sebe. Podle posledních zpráv její matka prý požádala soud o to, aby ji opět stanovil konzervátorem (opatrovníkem – pozn. redakce) své dcery, což se děje v případě, že je někdo nesvéprávný. Bynes totiž potřebuje, aby ji někdo kontroloval ať už kvůli tomu, zda je v pohodě nebo třeba co se týče financí. Podle TMZ uvedli hereččini rodiče před soudem, že jejich dcera pro sebe a své okolí představuje riziko.

Amanda Bynes v minulosti zapálila sousedům příjezdovou cestu nebo svého psa polila benzínem. Zhruba před měsícem ji policie zadržela za řízení v opilosti a byla také načapána, jak krade v obchodě.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít