Ševče, drž se svého kopyta? To už dávno neplatí. Třeba tenhle známý muzikant navrhnul auto.

 Celebrity 
04. října 2014 10:39 / Vítek Koldinský
  0
📷
5 fotografií v galerii
will.i.am se ”otiskl” do nového vozu Foto: Lexus Europe
Hudebník, globální podnikatel a průkopník will.i.am, kterého každý zná díky působení v kapele Black Eyed Peas, zabrousil do další oblasti. Pustil se totiž do designu nového vozu Lexus NX F SPORT, který v uplynulých dnech představil na slavnostní premiéře v Paříži.

„Když jsem se dozvěděl, že mají zájem o mé služby v rámci kampaně Striking Angles, nejprve mě napadlo, zda bych se mohl na návrhu vozu také podílet. Nyní jsem poctěn, že uvádím svůj vlastní vůz vyrobený na zakázku – tento model je zcela svěží a odráží můj osobní styl. Jsem toho názoru, že kvalitní design podněcuje další lidi v tom, aby jej interpretovali,” komentoval své působení zpěvák.

No a co dalšího můžete kromě originality od modelu čekat? Jednou z nejprogresivnějších vlastností will.i.amovy varianty modelu NX je možnost pořizovat panoramatické snímky a videozáznamy během jízdy. Snímaný obraz je okamžitě možné zobrazovat přes Bluetooth na displeji chytrého telefonu řidiče nebo spolujezdce.

Nově se ve voze objevuje i patentovaná přihrádka pro bezdrátové dobíjení mobilních přístrojů – stačí prostě položit telefon do přihrádky a jak by se dalo od držitele několika platinových desek čekat, s použitou audio soustavou budete jistě nadmíru spokojeni. Milovníci svižné jízdy určitě ocení, že vůz dokáže z 0 na 100km/h akcelerovat za 7,1s.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bitva o majetek Elvise Presleyho po smrti Lisy Marie začala. Priscilla už podala soudní žalobu

Styl

Láska na první pohled neexistuje. Jde pouze o fyzickou přitažlivost, říká nová studie

Tech

Díky výrazným pokrokům umělé inteligence a virtuální reality nás možná brzy čekají pracovní pohovory...