Lucie Zedníčková posadila nezletilého syna do sporťáku a nechala ho, ať se vyblbne. Není to protizákonné?

 Celebrity 
07. května 2014 12:41 / Jitka Jahodová
  0
📷
6 fotografií v galerii
Kdo by odolal takové luxusní káře? Foto: Jaguar Dajbych
Každý máme pro něco slabost, takže jistě chápete, že zabránit dospívajícímu klukovi v obdivování naleštěných sporťáku je jistě tvrdý a v podstatě nerozlousknutelný oříšek. Proto se syn Lucie Zedníčkové rozplýval blahem, když přímo před ním zaparkovaly noblesní vozy Jaguar. Vzhledem ke svému věku si ale jízdu pochvalovat pouze na místě spolujezdce. „Škoda, že ještě nemám řidičák. I když jsem se jen vezl, byl to skvělý zážitek,” liboval si natěšený Mikuláš, který okusil jak jízdu ve sporťáku, tak v limuzíně.

Famózní zážitek potvrdili rovněž pánové Ondřej Ruml, Vlasta Korec či Marian Vojtko. „V tomhle autě dáš dvě stě ani nevíš jak. Přitom ten vůz sedí na silnici jako přikovanej. Neskutečná jízda!,” hlásal nadšený Ruml. Celý zážitek byl o to sladší, že se nevídaná přehlídka vozů konala na zámku Zbiroh kousek od Prahy. Dobré víno, chmelový mok, výtečné lahůdky, krásná auta a člověk byl rázem na okamžik v nebi.

Ani dámy však nepřišly zkrátka. Zatímco se pánové proháněli po silnicích a živě diskutovali nad svými dojmy, využily možnosti komentované prohlídky zmíněného zámku.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Petra Černocká promluvila o plastikách a přiznala, čím by se živila, kdyby nemohla zpívat

Styl

Mohou drobné domácí práce uklidňovat a zlepšit psychické zdraví?

Dům a zahrada

Přilákejte včely na zahrádku. Modré květiny jsou pro ně výjimečné

Zavřít reklamu