Jakub Prachař vyložil na stůl plány do budoucna. Dítě na cestě?

 Celebrity 
22. března 2014 05:53 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
S manželkou Agátou zatím vychovává jejího syna Kryšpína Foto: Tatry mountain resorts
Herec Jakub Prachař je idolem spousty dívek. K jejich smůle teď ale spokojeně žije s manželkou Agátou Prachařovou a jejím synem Kryšpínem. Ta na sociální síti takřka denně připomíná, jak moc je oba miluje. Vypadají jako jedna šťastná rodina, ale dalšího společného potomka zatím neplánují. „Jakub chtěl vždycky dítě až po třicítce, ale díky tomu, že si našel partnerku s dítětem, tak to přišlo dříve, je šťastný,” uvedl zdroj z Prachařova okolí.

Sám Jakub potvrdil, že nic takového není v plánu, ale s Kryšpínem pomáhá. „Snažím se, abych ho moc nezk**vil, některé věci nechávám i na něm,” prozradil v Jasné v Nízkých Tatrách, kam zamířil na předpremiéru nového českého filmu 10 pravidel jak sbalit holku, který se konal v kongresové hale Grand Jasná.

Během dne si stihnul i trochu zajezdit na snowboardu, ale na místní tradiční závod Bikini ski odvahu nenašel. „Ženské tělo je ve spodním prádle vždy krásnější než polonahý mužský,” vymlouval se Jakub, proč nechce jít. I když před pár lety si ho jen v bikinách sjela jeho Agáta, tehdy ještě Hanychová.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Denisa Nesvačilová vytasila svoje dlouhé nohy v pánském časopise, zatímco opilá Vignerová vykasala sukni

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Tech

Tenhle malý jaderný reaktor může změnit energetiku. Vyrobí energii pro třistatisícové město