Bývalá členka Spice Girls v sobotu živě vystoupí v českém rádiu. Na co všechno se můžete těšit?

 Celebrity 
21. března 2014 15:23 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Slovenský zpěvák Peter Aristone si pozval Mel C na návštěvu Foto: Twitter
Dívčí skupina Spice Girls se rozpadla už... no hodně dávno. Každá z holek se vydala svou vlastní cestou. Podle Victorie Beckham už se nikdy nedají zpátky dohromady. Zvlášť ovšem některé z nich ještě koncertují a jedna z členek, známá pod pseudonymem Mel C, natočila duet se slovenským zpěvákem Peterem Aristonem. Už to je událost, ale bude to mít mnohem větší grády, než se dalo čekat. Oba hudebníci si duet Cool As You přijedou naživo zazpívat do CITY LIVE.

Pražské radio City vysílá pravidelně živě odehrané akustické koncerty s nejlepšími českými i zahraničními muzikanty. Pořad CITY LIVE, který můžete slyšet každý měsíc v odpoledním vysílání Petra Slívy, bude mít v sobotu 22. března tuto významnou zahraniční návštěvu. Mini-koncertu se zúčastní také 10 vybraných posluchačů radia City, kteří si můžou neobvyklý zážitek užít opravdu zblízka. Čeká vás i nevšední rozhovor a svou otázku mohou světové hvězdě položit osobně i návštěvníci ve studiu.

Radio City už si jednou sáhlo na hvězdné nebe, a to, když odvysílali live s belgickým zpěvákem Milowem. Teď pořad postoupí do dalšího levelu. Nezapomeňte si ho tedy v sobotu pustit a poslechnout si v absolutní české premiéře živě společný duet Melanie a Petera a slíbeny jsou i další novinky z Aristonova alba 19 Days In Tetbury.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

První zdravotnický pracovník s umělou inteligencí už ordinuje. Pomůže s duševním i fyzickým zdravím