Angelina Jolie: Zkolabovala nebo ne? 5 důvodů, proč by to mohla být pravda.

 Celebrity 
14. prosince 2013 06:05 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Angelina jede až příliš naplno Facebook.com/Angelina Jolie
Tak dlouho se mluvilo o tom, že je Angelina Jolie moc vychrtlá, až jednoho dne zkolabovala. Tvrdí to časopis National Enquirer. Herečka se prý při natáčení svého filmu Unbroken skácela a upadla na zem. Bledá jako stěna lapala po dechu. Někteří se dokonce báli, že je mrtvá! Přesto odmítla jet do nemocnice a po chvíli odpočinku pokračovala v natáčení.

Jiné webové stránky ovšem tvrdí, že to celé je jen sprostá lež a National Enquirer chce zkrátka získat více čtenářů. Na které straně je pravda, nevíme, ale nás ani vás to určitě moc nepřekvapilo. Angelina si na problémy zadělává už pěkně dlouho.

1. Je kost a kůže! I když je krásná, vypadá jako anorektička. Na svou výšku 169cm prý váží pouhých 42kg.

2. Má hodně práce a nešetří se. Holt, když kupujete svému partnerovi ostrov ve tvaru srdce, tak ty peníze musíte nejdřív nějak vydělat.

3. Má doma dětí jako smetí. Péče o ně určitě zabere hodně času a Brad taky pořád nemůže sedět doma a starat se o ně. A nikdo by se nedivil, kdyby si pořídili další.

4. Bylo tam sluníčko a jestli vypila málo tekutin, tak se potom ničemu divit nemůžeme.

5. Kvůli novým ňadrům trpí nesnesitelnými bolestmi. Normálně totiž ženy čekají několik měsíců až rok, než si po amputaci prsou nechají vymodelovat nová. Angelina proto mohla sníst až moc prášků a její kolaps byly vedlejší účinky.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová se tajně vdala: Holčičky moje, tak já už jsem zase paní, vzkázala hrdě světu a ukázala...

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Dům a zahrada

Metody rybolovu – jak chytat ryby?