Až vám bude hořet stromeček, přijedou k vám tyhle kočky! Hasičky v rouše Evině blbly s peřím...

 Life & Style 
12. prosince 2013 14:38 / redakce
  0
📷
5 fotografií v galerii
Tak už jen hadice do ruky!  / inStory.cz
Čtyři nejkrásnější české hasičky a Hasič roku 2013 se svlékli donaha. Miss Hasička ČeskoSlovensko Stanislava Halušková, druhá nejkrásnější hasička Nela Šmírová, 2. vicemiss Hasička Markéta Járková a 3.vicemiss Hasička Barbora Grajciarová se sešly společně s Hasičem roku 2013 Tomášem Petrečkem před objektivem fotografa Jana Tůmy, aby nafotili kalendář pro příští rok s názvem Miss Hasička Fantasy 2014.

"Chtěli jsme nafotit dívky mimo hasičské prostory a bez hasičského vybavení. Cílem je ukázat, že mezi hasičkami jsou nádherné dívky, které by měly šanci i třeba v České Miss a jiných soutěžích krásy," řekl fotograf Jan Tůma.

Focení kalendáře s názvem Miss Hasička Fantasy 2014 probíhalo v ateliéru v Praze a bylo pořádně žhavé. Všechny krásky pózovaly skoro nahé. Byly zahalené jen do pěny, peří nebo třeba písku. "Celý kalendář byl v ateliéru focen z lešení, což nebylo jednoduché pro přípravu back stage. Do studia byl navezen velký bazén vyplněný látkou, množství čerpadel na vodu, která se stále doplňovala, aby modelkám nebyla zima. K tomu jsme navezli písek, peří a nakonec i pěnovací zařízení," prozradil producent kalendáře Luboš Bojanovský.

Pro všechny dobrovolné hasičky to byla premiéra, s focením neměly žádné zkušenosti. A to přitom mají míry modelek. Vítězka soutěže Miss Hasička ČeskoSlovensko Stanislava Halušková měří 174 centimetrů a pyšní se mírami 87 - 65 - 94. "Styděla jsem se hodně. Hlavně ze začátku. Focení probíhalo tři dny a bylo u něj hodně lidí. První den byl nejhorší, pak jsem byla už uvolněnější," prozradila úřadující Miss Hasička.

Autorem kalendáře Miss Hasička je fotograf Jan Tůma, o make-up a vlasy se postarali vizážisté Zdeněk Fencl a Lucie Tůmová. Styling má na triku módní návrhářka Sandra Marková. Celé focení probíhalo v kompletně přestavěném studiu Jaro Management. Exkluzivní limitovaná edice kalendáře je již v prodeji. Více informací naleznete na www.misshasicka.cz.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Dům a zahrada

Vodní kámen zlikviduje konvici, myčku i pračku. Zatočte s ním některou z osvědčených metod