Až vám bude hořet stromeček, přijedou k vám tyhle kočky! Hasičky v rouše Evině blbly s peřím...

 Life & Style 
12. prosince 2013 14:38 / redakce
  0   0
📷
Další 4 fotografie v galerii
Tak už jen hadice do ruky!  / inStory.cz
Čtyři nejkrásnější české hasičky a Hasič roku 2013 se svlékli donaha. Miss Hasička ČeskoSlovensko Stanislava Halušková, druhá nejkrásnější hasička Nela Šmírová, 2. vicemiss Hasička Markéta Járková a 3.vicemiss Hasička Barbora Grajciarová se sešly společně s Hasičem roku 2013 Tomášem Petrečkem před objektivem fotografa Jana Tůmy, aby nafotili kalendář pro příští rok s názvem Miss Hasička Fantasy 2014.

"Chtěli jsme nafotit dívky mimo hasičské prostory a bez hasičského vybavení. Cílem je ukázat, že mezi hasičkami jsou nádherné dívky, které by měly šanci i třeba v České Miss a jiných soutěžích krásy," řekl fotograf Jan Tůma.

Focení kalendáře s názvem Miss Hasička Fantasy 2014 probíhalo v ateliéru v Praze a bylo pořádně žhavé. Všechny krásky pózovaly skoro nahé. Byly zahalené jen do pěny, peří nebo třeba písku. "Celý kalendář byl v ateliéru focen z lešení, což nebylo jednoduché pro přípravu back stage. Do studia byl navezen velký bazén vyplněný látkou, množství čerpadel na vodu, která se stále doplňovala, aby modelkám nebyla zima. K tomu jsme navezli písek, peří a nakonec i pěnovací zařízení," prozradil producent kalendáře Luboš Bojanovský.

Pro všechny dobrovolné hasičky to byla premiéra, s focením neměly žádné zkušenosti. A to přitom mají míry modelek. Vítězka soutěže Miss Hasička ČeskoSlovensko Stanislava Halušková měří 174 centimetrů a pyšní se mírami 87 - 65 - 94. "Styděla jsem se hodně. Hlavně ze začátku. Focení probíhalo tři dny a bylo u něj hodně lidí. První den byl nejhorší, pak jsem byla už uvolněnější," prozradila úřadující Miss Hasička.

Autorem kalendáře Miss Hasička je fotograf Jan Tůma, o make-up a vlasy se postarali vizážisté Zdeněk Fencl a Lucie Tůmová. Styling má na triku módní návrhářka Sandra Marková. Celé focení probíhalo v kompletně přestavěném studiu Jaro Management. Exkluzivní limitovaná edice kalendáře je již v prodeji. Více informací naleznete na www.misshasicka.cz.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vyrobte si difuzér, se kterým na vás dýchne pravá vůně Vánoc

Styl

Sehnat žluté banány bývá problém. Naučte se pár triků, jak zelené ovoce proměnit ve zralé

Bydlení

Připálili jste žehličku? Víme, jak ji jednoduše vyčistit

1. Tajemství slavných českých žen prozrazeno. V koupelně mají elixír mládí!

2. Martin Dejdar přivedl v Tatrách ženskou na vrchol

3. Iveta Vítová předvedla perfektně ploché bříško, Berenika Kohoutová zase pořádné těhotenské

4. Sejde z očí, sejde z mysli? Slavný český herec zůstal sám, upoutaný na lůžko. Už byste ho ani nepoznali

5. Herecký velikán Josef Větrovec: Nejsmutnější období prožil na sklonku života

Zavřít reklamu