Petr Kramný tlačí na dědictví po zavražděné Monice. A egyptští patologové prý znehodnotili důkazy.

 Life & Style 
11. prosince 2013 20:10 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Tragické tajemství asi zůstane navždy skryto v Egyptě  / inStory.cz
Zavraždění Moniky a Klárky Kramných na dovolené v Egyptě stále není vyřešeno a bohužel se zdá, že už to tak asi zůstane. Podle zdroje z okolí vyšetřování totiž egyptští vyšetřovatelé údajně zacházeli s orgány zavražděných tak, že všechny další případné důkazy jsou již zničené. Ostatně až dosud nebyla vydána ani oficiální zpráva o pitvě a toxikologických testech.

A další dramata v souvislosti s tímto případem se dějí v rodině. Podle vyjádření bratra zavražděné Moniky prý Petr Kramný tlačil na její rodiče, aby se zřekli dědictví po Monice v jeho prospěch. Právě podle Radmila Kramného Petr údajně Moničina otce přiměl k podpisu dokumentu, jímž se dědictví po své dceři zříká. Přitom se předtím se švagrem domluvil, že na tchána nijak naléhat nebude. Nakonec si ale na něj podle Radmila Petr počkal na ulici a dosáhl svého.

Moniky otec se Petra zastává a chce prý mít hlavně klid. Otázka, zda Moničin manžel a Klárčin otec Petr, který byl mezi podezřelými, má na úmrtí své ženy a dcery podíl, zůstane tedy pravděpodobně nevyřešena.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...