Nová dvojice českého šoubyznysu! ON si na NI počkal dvanáct let!

 Celebrity 
13. prosince 2013 18:13 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Martina je druhou manželkou Petra Jandy.  / inStory.cz
Je tu opět konec roku, čas, kdy hodnotíme, co se povedlo a co je lepší nechat plavat. Když ale něco končí, obvykle něco jiného začíná. O tom ví své reportérka Martina Jandová a fotograf Jaroslav Urban. A co mají tito dva společného? Pracují v jednom oboru. A... zamilovali se do sebe. Jako pár se objevili na vánočním večírku Žilní kliniky.

Martina se od svých známých dozvěděla, že primář Žilní kliniky MUDr. Ota Schütz je vyhlášeným včelařem a že za svůj med obdržel několik medailí. V této době, kdy každý potřebuje zvyšovat svou imunitu, se Martina s Járou za doktorem-včelařem vydali, aby si od něj pár sklenic medu koupili. A náhodou se trefili přímo do večírku.

S doktorem Schützem se dali do řeči nejdříve o medu. A to by nebyl profesně deformovaný žilní chirurg, kdyby ihned nezačal zkoumat, zda jsou Martiny nohy v pořádku. Martina se přiznala, že se jí křečové žíly na nohou objevily po předloňské operaci kolene, ale jelikož jí nebolí, nevěnovala jim zatím pozornost. „Často se stává, že křečové žíly v počátku nezpůsobují žádnou bolest, ovšem čím dříve s nimi začnete něco dělat, tím lepší výsledky můžete při případné operaci zaznamenat a tím menší riziko vám hrozí,“ uvědomil Martinu doktor Schütz.

Vraťme se ale zpátky k novému párečku. Čím Martina Járu natolik zaujala, proč právě ona? Jára Urban se k tomu stručně a jasně vyjádřil: „Já myslím, že jsem ji po dvanácti letech konečně poznal. Víc neřeknu.“ Takto nesdílný byl výjimečně zamilovaný Jára Urban.

A jak jejich vztah vůbec začal? To zase prozradila Martina Jandová: „Seznámili jsme se myslím tak před dvanácti lety při společném focení. Od toho dne se z nás stali dobří kamarádi, pracovali jsme spolu, jezdili na nesčetně pracovních dovolených a často se vídali. Jára mi celé ty roky dával najevo, že by se mnou chtěl být víc než jen kamarád a byl tady vždy pro mě, když jsem měla trable. Prostě si na mě od té doby trpělivě počkal. A je vidět, že kdo si počká, ten se dočká.:-) Teď spolu žijeme a je nám hezky“ přiznala pyšně a šťastně Martina.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum