Nová dvojice českého šoubyznysu! ON si na NI počkal dvanáct let!

 Celebrity 
13. prosince 2013 18:13 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Martina je druhou manželkou Petra Jandy.  / inStory.cz
Je tu opět konec roku, čas, kdy hodnotíme, co se povedlo a co je lepší nechat plavat. Když ale něco končí, obvykle něco jiného začíná. O tom ví své reportérka Martina Jandová a fotograf Jaroslav Urban. A co mají tito dva společného? Pracují v jednom oboru. A... zamilovali se do sebe. Jako pár se objevili na vánočním večírku Žilní kliniky.

Martina se od svých známých dozvěděla, že primář Žilní kliniky MUDr. Ota Schütz je vyhlášeným včelařem a že za svůj med obdržel několik medailí. V této době, kdy každý potřebuje zvyšovat svou imunitu, se Martina s Járou za doktorem-včelařem vydali, aby si od něj pár sklenic medu koupili. A náhodou se trefili přímo do večírku.

S doktorem Schützem se dali do řeči nejdříve o medu. A to by nebyl profesně deformovaný žilní chirurg, kdyby ihned nezačal zkoumat, zda jsou Martiny nohy v pořádku. Martina se přiznala, že se jí křečové žíly na nohou objevily po předloňské operaci kolene, ale jelikož jí nebolí, nevěnovala jim zatím pozornost. „Často se stává, že křečové žíly v počátku nezpůsobují žádnou bolest, ovšem čím dříve s nimi začnete něco dělat, tím lepší výsledky můžete při případné operaci zaznamenat a tím menší riziko vám hrozí,“ uvědomil Martinu doktor Schütz.

Vraťme se ale zpátky k novému párečku. Čím Martina Járu natolik zaujala, proč právě ona? Jára Urban se k tomu stručně a jasně vyjádřil: „Já myslím, že jsem ji po dvanácti letech konečně poznal. Víc neřeknu.“ Takto nesdílný byl výjimečně zamilovaný Jára Urban.

A jak jejich vztah vůbec začal? To zase prozradila Martina Jandová: „Seznámili jsme se myslím tak před dvanácti lety při společném focení. Od toho dne se z nás stali dobří kamarádi, pracovali jsme spolu, jezdili na nesčetně pracovních dovolených a často se vídali. Jára mi celé ty roky dával najevo, že by se mnou chtěl být víc než jen kamarád a byl tady vždy pro mě, když jsem měla trable. Prostě si na mě od té doby trpělivě počkal. A je vidět, že kdo si počká, ten se dočká.:-) Teď spolu žijeme a je nám hezky“ přiznala pyšně a šťastně Martina.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak chovat leguána? Potřebuje hlavně velké terárium a teplo

Styl

Zpátky do minulosti: Obchodní a nákupní centra včera a dnes

Bydlení

Masírujte si chodidla v pohodlí domova, třeba u televize. Vyrobte si senzomotorický koberec

1. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

2. Jaký je fotbalista Vladimír Coufal za volantem? Jezdí slavistický obránce jako útočník? Moderátor Bob...

3. Krásná Klára Medková se po dlouhé době objevila ve společnosti. A dokonce po boku slavného manžela

4. Výjimečně talentovaný krasobruslařský idol měl ve své posteli raději muže než ženy. Na svoji lásku...

5. Co naprosto miluje Andrea Kalivodová? Budete překvapeni!

Zavřít reklamu