Česká Miss představila finalistky pro rok 2018. Jak se vám líbí?

 Celebrity 
10. dubna 2018 12:15 / Monika Knorkova
  0   0
📷
Dalších 13 fotografií v galerii
Finalistky České Miss 2018 s Evou Čerešňákovou Roman Souček
Národní soutěž krásy Česká Miss zná svých deset finalistek. Ty se 2. června 2018 utkají o titul nejkrásnější dívky České republiky v Multifunkční aule Gong v Ostravě. Kromě korunky získají i věcné ceny za více jak 1 000 000 Kč, kontrakt s kosmetickou firmou za 750 000 Kč či účast na Miss Universe.

O tom, které semifinalistky postupují do finále, se rozhodovalo v pátek 6. dubna 2018. V porotě bylo více jak třicet porotců, mezi nimiž se objevily i dřívější vítězky České Miss, spolumajitelé České Miss Eva Čerešňáková a Martin Ditmar a mnoho dalších osobností.

„Mezi semifinalistkami bylo mnoho krásných dívek a nebylo vůbec jednoduché vybrat finálovou desítku. Navíc, dívky působí nějak na fotografiích, ale když je následně vidíte celý den a hodnotí se mnoho aspektů, zaujmou úplně jinak než z jedné fotografie,“ řekla ředitelka soutěže a spolumajitelka České Miss Eva Čerešňáková.

Hodnotil se vzhled přihlášených dívek, postava v plavkách, vystupování a vyjadřování i to, jak se na semifinále připravily. Spousta dívek byla skutečně dobře připravena a zaujaly také volnou disciplínou, která o nich mnoho prozradila.

Volné disciplíny byly často profesionální a opravdu atraktivní a na základě toho se i vedení České Miss rozhodlo zařadit volnou disciplínu zpět do programu finálového galavečera. Ta tam v posledních letech chyběla. Dívky v jejím rámci předvedly například zpěv, hru na klavír či saxofon, vzpírání, břišní tanec či tanec se psem a mnoho dalších dovedností.

„Já jsem si moc užívala to, že jsem mohla být součástí poroty a být i na druhé straně. Nejvíce mne potěšilo, jak byly semifinalistky většinou skvěle připravené na volnou disciplínu. S finálovou desítkou dívek jsem moc spokojená,“ přiznala úřadující Česká Miss 2017 Michaela Habáňová, která 2. června 2018 svou korunku předá nové České Miss 2018. Tou se stane jedna z těchto deseti finalistek České Miss 2018.

V průběhu semifinále byla vyhlášena i Nejsympatičtější semifinalistka České Miss 2018, kterou volila na webových stránkách České Miss veřejnost. Z téměř 130 000 hlasů získala přes 11% hlasů Aneta Mitušinová a odnesla si tak již ze semifinále hodnotné ceny. Aneta však zaujala i porotce a postoupila mezi finalistky.

Finálový večer České Miss, který proběhne 2. června 2018, se v ostravském Gongu koná vůbec poprvé. „Jsme velmi rádi, že se nám daří hostit rozmanité akce. Česká Miss je soutěž s tradicí, je to ukázka nejen vnější, ale také vnitřní krásy, proto mi přijde symbolické, že se její finálový večer odehraje v tom nejkrásnějším místě Ostravy,“ říká výkonný ředitel Dolních Vítkovic Petr Koudela.

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

U sprchování závěs, nebo zástěna? Obojí má výhody i nevýhody

Styl

I zdánlivě neškodné léky mohou ovlivnit schopnosti řídit auto. Na jaké si dát pozor?

Bydlení

Dřevěná podlaha vypadá skvěle. Její údržba má ale svá jasně daná pravidla

1. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

2. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

3. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

4. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

5. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

Zavřít reklamu