Halina Pawlowská: Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci

 Celebrity 
11. listopadu 2017 02:41 / Ema Maxová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Halina Pawlowská a zoufalá?  Albatros Media
Spisovatelka, scenáristka, moderátorka a bavička Halina Pawlowská je synonymem dobré nálady a humoru, jehož hlavní hrdinkou bývá nezřídka ona sama. Čtenáři se jejími historkami v knižní podobě už mnohokrát pobavili. Teď vydala neuvěřitelnou 30. publikaci!

Jubilejní třicátá kniha nese název Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci a je zároveň předlohou k chystanému filmu Filipa Renče.

Jako vždy se nový knižní titul musel pokřtít. Této pocty se tentokrát ujaly herečky Alice Bendová, Klára Issová, Zdenka Procházková a režisér Filip Renč. Film Zoufalé ženy dělají zoufalé věci přijde do kin ve druhé polovině ledna 2018 a Halina Pawlowská k němu napsala scénář. Jak ale říká, práce na scénáři je, na rozdíl od psaní knih, daleko větší makačka.

Během uplynulých dvaceti čtyř let napsala neuvěřitelně produktivní Halina třicet knih, které si získaly víc než dva milióny čtenářů, získaly také řadu literárních ocenění. Některé její tituly byly úspěšné i v zahraničí. Například v Německu, Itálii, Polsku, na Slovensku patří Halina k nejprodávanějším autorkám.

Jeden by řekl, že při takto aktivní tvorbě nemůže mít čas sama si něco přečíst. I na to si ale úspěšná spisovatelka chvíli najde. A kdy? Po nocích! „Jsem sova. Miluju noci. V noci koukám na filmy a čtu. Neustále nemám co číst a pořád mám pocit, že jsem už všechno viděla. Stále potřebuju nové podněty," řekl Halina. 

Halina nám prozradila, že ona si občas zoufale připadá: „Jasně, že si připadám zoufale. Třeba, když zahlédnu svůj odraz ve výkladní skříni a řeknu si: kdo je ta paní?”

Alice Bendová, kmotra knížky se svěřila, že ona si jednou připadala tak zoufale, že dala facku své sokyni v lásce. „Myslím, že jsem to tehdy spíš prohrála, když jsem se k něčemu takovému snížila. Měla jsem se otočit na podpatku a odejít. Ale bylo mi tenkrát dvacet.“

Jak je vidět, každý občas „ulítne“. A proto nezoufejte, pokud někdy uděláte něco zoufalého. Je to zcela normální. Zasmát se takovým situacím můžete v Zoufalých ženách Haliny Pawlowské. „Můj příběh je radostný a zoufalství mám přísně spojené pouze s erotikou, sexem, láskou... Názvem knížky chci naznačit, že většina žen, ale v realitě nejde jen o ženy, i řada mužů, se vyvíjí pouze fyzicky, ale duše a touhy mají stejně mladé, jako kdysi, třeba já před dvaceti čtyřmi lety, když jsem psala svou úplně první knížku. Takže, aby bylo jasno, když mluvím o zoufalství, myslím to v nadsázce.“

A krásně její slova potvrdila i kmotra knížky Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci Alice Bendová, když o Halinině knize  řekla: „Pokud si chce někdo zvednout náladu, zasmát se a odpočinout si, tak Zoufalky od Haliny moc doporučuju. Já jsem se při čtení moc smála a malinko jsem plakala!“

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech