Připomeňme si Vladkův výlev po výhře ve VyVolených. Uvidíme tohle v pátek znovu? Kdo fandí Pavlíně, měl by ve čtvrtek podpořit Romanu.

 Video 
26. listopadu 2013 21:32 / redakce
  0
Loading...
📷
1 fotografie v galerii
Vyhraje opět tenhle pohodový kliďas? Zdroj: youtube.com
V roce 2005 jsme mohli vidět první sérii VyVolených a vůbec první reality show v České Republice, kterou s počtem 630 506 hlasů vyhrál citově labilní gay Vladko Dobrovodský.

Celková hodnota výhry tenkrát činila 11 milionů korun! Byla složena z luxusního bytu v hodnotě 5 milionů korun, elektronikou za půl milionu, automobilu v ceně 1 milionu, pohádkové dovolené celkem za 600 tisíc a oblečení dle vlastního výběru v hodnotě 300 tisíc. Součástí výhry byl také plat na jeden rok v celkové hodnotě 3,6 milionů korun!

Tak takhle to vypadalo před osmi lety. Hysterický kuchtík ale neměl dost a o výhru se popere znovu. Mnohými milovaný kudrnáč se i tentokrát probojoval až do finále, které proběhně tento pátek. Těsně před tím, ve čtvrtek, se ještě utká vypalcovaná Romana s Vladkem. Což je ovšem pouhá formalita. Do finále jde téměr jistě Vladko a Pavlína a překvapení může nastat v případě, že lesbická komunita do toho dá opravdu, ale opravdu všechno. No... Kdyby ale holky poslaly ve čtvrtek do finále Romanu, měla by Pája v pátek šance na těch pět míčů asi o dost větší...
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Umělé řasy jsou dávno out. Podpořte své vlastní řasy k růstu pomocí ricinového oleje a vitamín E

Tech

Nejlepší funkce chytrých hodinek, které musíte vyzkoušet