Absolonová se zastala kolegyně Vondráčkové kvůli urážkám!

 Celebrity 
16. září 2017 04:05 / René Kekely
  50   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Monika Absolonová se zastala své kamarádky, zpěvačky Heleny Vondráčkové! ShowPix
Monika Absolonová nemá problém říct svůj názor a taky to udělala. Nyní se zastala kolegyně a kamarádky Heleny Vondráčkové v kauze se zrušeným koncertem a zvláštně přelepenými billboardy.

Zpěvačku nejvíce naštvalo vyjádření šéfa TOP 09 Miroslava Kalouska, který na sociální síti uvedl, že „nejde o koncert ale trapnou estrádu”, v čemž ho podpořil i mladý politik Dominik Feri. 

Zatímco Helena Vodráčková s manželem Martinem Michalem zvažovali podání žaloby, Kalousek obrátil a svůj status z profilu sundal. Prý proto, že se nechce hádat. Ale názor na to, co je koncert a co estráda prý nezmění.

Absolonová se však do kauzy pustila a nenechala na politicích niť suchou! „Tak jsem si přečetla několik článků o tom, jak Miroslav Kalousek a Dominik Feri okomentovali zrušení  koncertu Heleny Vondráčkové… buď se mi to zdá a nebo mají naši politici super starosti a navíc naprosto postrádají džentlmenství???!!!,” uvedla Absolonová.

Pochopitelně se své kolegyně a kamarádky zastala a udělala to prý proto, že cítila, že to tak má být. „Helena Vondráčková je vynikajici zpěvačka, která rozdavá radost svým zpěvem 10tky let, dokonce se prosadila i v Polsku, Německu a Rusku. Navíc je to dáma a mě výroky zmíněných pánů fakt uráží. Myslím, že takové fórky patří možná tak na základní školu. Tohle má být opravdu politická elita nebo se mi to jen zdá? Estrádu, bohužel bez jakéhokoliv náznaku uměleckého výkonu, podle mne pan Kalousek a další denně předvádí v parlamentu... Ufff, to se mi ulevilo. Nezlobte se, muselo to ven,” dodala na profilu na sociální síti Absolonová.

 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Výsadba česneku: Pozor na nejčastější chyby, kterých se mnozí dopouští

Styl

Největší škodliviny v potravinách: Na co si dát pozor?

Bydlení

Topná sezona se blíží. Poradíme, co je třeba zkontrolovat a jak v zimě ušetřit za energie

1. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

2. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

3. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

4. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

5. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

Zavřít reklamu