Absolonová se zastala kolegyně Vondráčkové kvůli urážkám!

 Celebrity 
16. září 2017 04:05 / René Černý
  50   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Monika Absolonová se zastala své kamarádky, zpěvačky Heleny Vondráčkové! ShowPix
Monika Absolonová nemá problém říct svůj názor a taky to udělala. Nyní se zastala kolegyně a kamarádky Heleny Vondráčkové v kauze se zrušeným koncertem a zvláštně přelepenými billboardy.

Zpěvačku nejvíce naštvalo vyjádření šéfa TOP 09 Miroslava Kalouska, který na sociální síti uvedl, že „nejde o koncert ale trapnou estrádu”, v čemž ho podpořil i mladý politik Dominik Feri. 

Zatímco Helena Vodráčková s manželem Martinem Michalem zvažovali podání žaloby, Kalousek obrátil a svůj status z profilu sundal. Prý proto, že se nechce hádat. Ale názor na to, co je koncert a co estráda prý nezmění.

Absolonová se však do kauzy pustila a nenechala na politicích niť suchou! „Tak jsem si přečetla několik článků o tom, jak Miroslav Kalousek a Dominik Feri okomentovali zrušení  koncertu Heleny Vondráčkové… buď se mi to zdá a nebo mají naši politici super starosti a navíc naprosto postrádají džentlmenství???!!!,” uvedla Absolonová.

Pochopitelně se své kolegyně a kamarádky zastala a udělala to prý proto, že cítila, že to tak má být. „Helena Vondráčková je vynikajici zpěvačka, která rozdavá radost svým zpěvem 10tky let, dokonce se prosadila i v Polsku, Německu a Rusku. Navíc je to dáma a mě výroky zmíněných pánů fakt uráží. Myslím, že takové fórky patří možná tak na základní školu. Tohle má být opravdu politická elita nebo se mi to jen zdá? Estrádu, bohužel bez jakéhokoliv náznaku uměleckého výkonu, podle mne pan Kalousek a další denně předvádí v parlamentu... Ufff, to se mi ulevilo. Nezlobte se, muselo to ven,” dodala na profilu na sociální síti Absolonová.

 

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Psi trávu milují. Někdy však její požírání značí vážný problém

Styl

Nespavost trápí čím dál víc lidí. Zkuste metodu amerických vojáků a usnete do dvou minut

Bydlení

Jak zatočit s rybinou. Použijte sodu, citron nebo čajovou sedlinu

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu