Co se Vašek Noid Bárta naučil od sluníčkové fňukny Lucky Bílé? A kdo koho opravdu opustil?

 Celebrity 
25. listopadu 2013 07:46 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Lucie a Noid spolu dodnes hrají v muzikálu Aida, který začali zkoušet ještě jako manželé  / inStory.cz
Sdílíte-li s někým stůl, lože, dům, no prostě všechno, co se tak obvykle v manželství sdílí, pochytíte i lecjaké jeho móresy, a nebo, v tomto případě, profesní praktiky.

Lucie Bílá dělá svůj byznys moc dobře. Publiku je potřeba zalichotit, čili na každém koncertě je nutné říct "Tady u vás to mám nejradši!". Dále je rozhodně potřeba chovat se jako žena z lidu, čili třeba háčkovat. Je také bezva nemít štěstí v lásce. Proto byl i rozvod s Noidem doprovázený různými spekulacemi o tom, že si Vašek našel jinou. Ve skutečnosti ho prý vykopla Lucka, ale proč se zříkat soucitu celého národa... Takže se to zaonačilo tak, že ani jeden z nich se k důvodům nebude vyjadřovat a ať si to lidi nějak domyslí. A jak asi, když on je o patnáct let mladší, že?

A co se tedy Vašek od Lucky naučil? Brečet. Když tedy letos musel zrušit plánované turné, protože se neprodaly lístky, vyšel na světlo boží, vlastně mediální, se srdceryvným tvrzením, že asi není moc dobrý, když na koncerty nechtěl nikdo přijít. No... tak asi není. Ona i doba je zlá a ruku na srdce, kdo z vás dokáže zanotovat nějakou Noidovu písničku, kterou by si rád přišel poslechnout naživo? Ale ta výpověď a přiznání neúspěchu, to je každopádně moc sympatické. My mu to dokonce věříme. Jen škoda, že analogie s praktikami jeho bývalé ženy je tak veliká...
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Nejlepší ekologické triky v kuchyni zvládaly naše babičky, dnes je používají i mladí kuchaři. Udělejte...

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít