ODHALENO: Co se stane v nových dílech Ordinace v růžové zahradě? My to víme!

 Celebrity 
05. srpna 2017 03:15 / René Černý
  0
📷
4 fotografie v galerii
Bobo s Heluš budou mít syna a ten jim pořádně zavaří! Nova
Už od 22. srpna se mohou diváci Novy těšit na další sérii oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě. Přinášíme vám exkluzivní informace o tom, na co se můžete co se bude dít... Co, kdy, kde, kdo a s kým..?

Okouzlující ženy, učarovaní muži a dojde na skutečná kouzla, ale i čarování s emocemi…Tak nějak budou nové díly seriálu vypadat!

Eduard Valšík se kvůli své bývalé ženě Běle rozešel se sympatickou lékařkou Bibi a ta si teď bude muset najít jinou práci, se sokyní v lásce Bělou v Růžovce zůstat nechce. Je mladá, je krásná a pracovitá. Třeba s novou prací přijde i nová láska...

Marika je po rozchodu s Otou v nemilosti. Jediný, kdo pro ni bude mít pochopení, je kolega a spolubydlící Adam. Ještě víc je semkne tragické tajemství… U Mázlových jsou na nohou kvůli Emě. Začíná se chovat divně a to neunikne jejímu otci Karlovi Rytířovi, kterého starost o dceru přiměje přestěhovat se do Kamenice. Bude nablízku jí, ale i její matce Aleně. Ustojí Alenin vztah s Čestmírem další těžkou zkoušku?

V italské domácnosti Boba a Heluš se zjeví někdo, koho nikdo nečekal! Bobo má syna! Mohli by být velká, šťastná a bohatá rodinka, kdyby ovšem jablko padlo daleko od stromu. Jenomže to se nestalo…

Zdravotní bratr Vilík se zamiloval až po uši a zdá se, že by to tentokrát mohlo klapnout... Jenomže jeho vyvolená Květa jeho lásku nevidí nebo nechce vidět. Vidí v něm soka.
Vilík bude mít co dělat, aby si Květinu náklonnost získal…

Zásadní změna přijde v případě Zdena, která se vrací z Ameriky a kromě plných kufrů si veze i jedno velké tajemství. Její vztah s hokejistou Martynčákem prochází krizí. Zdena se chce vrátit ke své profesi, on o tom nechce ani slyšet a je nemilosrdný…

Co čeká oblíbené hrdiny kamenické nemocnice a kdo nový zahýbe s jejich osudy?

„Diváci se mohou těšit na staré známé Danu Morávkovou, Zlatu Adamovskou, Michaelu Badinkovou, Andreu Kerestešovou Růžičkovou, Mariku Šoposkou, Petra Rychlého, Jana Čenského, Petra Štěpánka, Martina Stránského, Radima Fialu a další, ale i na nové tváře: Chantal Poullain, Annu Slováčkovou, Kláru Oltovou, Milana Peroutku a Štěpána Benoniho...," prozrazují tvůrci Ordinace.

Zkrátka, všichni milovníci osudů postav z Ordinace se mají na co těšit!

 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Tech

Americké letectvo se dočkalo nového obrovského tankeru KC-46, o kterém tvrdí, že ve vzduchu doslova změní...