ANNA K. a její boj s rakovinou! Jaké jsou naděje?

 Celebrity 
12. července 2017 02:20 / René Černý
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Anna K. i přes léčbu zhoubné nemoci pracuje! Facebook
Zpěvačka Anna K. bojuje už podruhé se zákeřnou onkologickou nemocí. Jaké jsou naděje na její uzdravení? I když je forma nádoru agresivnější, zdá se, že Anna to zvládá statečně a naději má velikou!

„Už jsem za půlkou, zítra jdu na sedmou chemoterapii, pak to vypadá, že absolvuji asi dalších pět,“ svěřila se primáckému Top Staru zpěvačka.

Zpěvačka se snažila i pracovně zvolnit! „Moc si toho nenakládám. Zahraju třeba jeden koncert za týden. Udělala jsem to tak, že chodím na chemo na začátku týdne a hraju v sobotu, víkend z toho žiju a pak zase mažu. Netěším se vždycky z té euforie, ale jde se mi líp, než kdybych doma ležela a čekala. Takhle to zatím zvládám,“ řekla.

Nejhorší pro ní byl prý začátek léčby. „Lekla jsem se, že to třeba nedám tak jako poprvé. Přece jenom je to podruhé těžší. Je to prostě divné, nespravedlivé, ale teď si myslím, že je to vlastně podobné, možná jednodušší, protože člověk ví, co bude. Může to být jiné, ale tušíš. Není to žádná sranda, ale jde to,“ prozradila zpěvačka, která během léčby stihla i natočit videoklip k písničce „Co mi za to dáš" z jejího posledního alba Světlo.

„Chtěla jsem ten klip natočit s vlasy, nechtěla jsem točit bez vlasů, zatím drží, i když to není hitparáda, ale v klipu je mám vlnitý, což není mým přičiněním. Při chemoterapii absolvuju takovou kúru, to je novinka, mám takovou gelovou čepičku, není to úplně příjemné, ale dá se to vydržet a někomu jich vydrží víc, někomu míň. Docela mi padají, není to úplně hitparáda, proto mám svoje vlasy lesklé a trošku jiné,“ říká Anna K. která videoklip chtěla dotočit za každou cenu i kvůli tomu, že nehodlala měnit kvůli nemoci plány.

„Myslím, že je to dobrý způsob, a doporučuju to všem lidem, kteří mají podobný problém. Nenechat si manipulovat život, volno si člověk někdy musí dát, a ne že vše zruším. Koncerty, návštěvu, blbost,“ uzavřela zpěvačka.

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Tymián je jednoduchá rostlina na pěstování, která krásné voní a prospívá lidskému zdraví

Styl

Cibulové slupky mají zajímavé zdravotní účinky. Nevyhazujte je do koše, využijte jejich sílu

Bydlení

Nebojte se v interiéru odvázat. Vneste do bytu černou, neonové odstíny nebo růžovou

1. Josef Maršálek přiznává: Pečení jsem obětoval všechno, česká cukrařina je neuvěřitelně komplikovaná

2. Hana Zagorová je v nemocnici kvůli komplikacím s koronavirem. Vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu o ni mají...

3. Nedávný nouzový stav inspiroval Ivana Fílu ke vzniku unikátní knihy. Na křest dorazila i Lucka...

4. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

5. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

Zavřít reklamu