Další rána pro Brejchovou! Tohle nečekala!

 Celebrity 
28. února 2017 02:05 / Marek Pokorný
  0
📷
2 fotografie v galerii
Hana Brejchová zůstala sama, přitom se měla teď na jaře vdávat! Profimedia
Místo toho, aby prožívala v poodzimu života nejkrásnější chvíle, potkala ji další rána. A to se chtěla vdávat. Místo veselky přišel rozvod! Hana Brejchová (70), mladší sestra slavnější herečky nechce chlapy ani vidět!

Nedávno se Hana Brejchová, kterou proslavil Formanův film Lásky jedné plavovlásky, chlubila, že z ní bude nevěsta. Jenomže všechno je jinak. Už na Vánoce a Silvestra zůstala sama.

Bývalá herečka plánovala se svým o čtyři roky starším přítelem Pavlem svatbu letos na jaře. Zasnoubili se v prosinci, přesně v den jejích narozenin. Snoubenec se ale vrátil k exmanželce.

Pár se spolu pohádal začátkem ledna, kdy Pavel dlouho telefonoval se svou bývalou ženou. Řekla jsem, jestli laskavě nemůže se svojí ex telefonovat, když u toho nejsem. Osopil se na mě, že si může dělat, co chce," řekla Brejchová Aha! s tím, že po hádce její přítel odešel. „Od té doby jsme se neviděli. Je konec a je to dobře! Neustále mi lhal a já už to opravdu špatně snášela."

Taky Vánoce trávil přítel Pavel s bývalou manželkou. „To hodně bolelo. Na Štědrý den jsem byla jako kůl v plotě. Hlavně že už je to za mnou," dodala herečka, která zůstala sama.

Přítel ji opustil, starší sestra Jana Brejchová ji vidět nechce. Sama je na LDN v Motole a "má svůj svět"! 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Petra Černocká promluvila o plastikách a přiznala, čím by se živila, kdyby nemohla zpívat

Styl

Sedm let po světě. Tenhle mladík obešel svět pěšky, jen se svou fenkou

Tech

Není to tank, ale funguje jako tank. Američané mají nové lehké tankové vozidlo

Zavřít reklamu