Pro dobrotu na žebrotu. Jirka Mádl dohodil svojí holce roli a teď ji balí syn režiséra.

 Video 
10. listopadu 2013 13:11 / redakce
  0
Loading...
📷
1 fotografie v galerii
Jirka Mádl a Tomáš Vorel jr. se o krásnou Evičku podělili  / inStory.cz
Viděli jste film Gympl? Natočeno je volné pokračování s názvem, jak jinak - Vejška... Petr Kocourek (Tomáš Vorel jr.) se hlásí na katedru grafiky na UMPRUM, kam přijímají jen pár vyvolených. Už jednou ho nevzali a profesor Slanina (Jakub Kohák) je nekompromisní. Na školu se hlásí i krásná Julie (Eva Josefíková), do které se Kocourek bezhlavě zamiluje. A právě Eva ve skutečnosti chodí s Jirkou Mádlem, což jistě sehrálo svou úlohu při obsazování. Naneštěstí režisér Tomáš Vorel "přiklepnul" ve filmu Evičku nikoli Jirkovi, ale svému synovi.

Michal Kolman (Jiří Mádl) studuje VŠE, ale místo přednášek a seminářů ho zajímají jen spolužačky a rychlá auta. Zkoušky a zápočty řeší podvodem nebo úplatkem či pomocí svého vlivného otce (Jan Kraus). Kocourkova matka (Zuzana Bydžovská) se dávno vzdala představy, že její syn bude studovat něco pořádného, zatímco paní Kolmanová (Ivana Chýlková) svého synka neustále vydržuje a hýčká.

Oba kluky spojuje už od gymplu ilegální malování graffiti. Na pražských střechách, nádražích a v podchodech zažívají divoká dobrodružství. Při jedné noční honičce je Kocourek dopaden... Hudba a rap DJ Mika Trafika a Vladimira 518, strohé herectví, dynamická kamera, tajemná noční zákoutí -- to vše dává Praze autentickou podobu.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Letní vánek v lahvičce: Jak vybrat ten pravý parfém na léto

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít