Protekční spratek dostal kšeft jako televizní moderátor. Má sice všechny vady řeči, ale byl by prostě hňup, kdyby to nevzal.

 Celebrity 
08. listopadu 2013 05:00 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
S kolegyní Hankou Mašlíkovou si Pavel rozumí navzdory vadám řeči. Možná si i půjčují pudr. Facebook.com
Dávno pryč jsou doby, kdy televizní moderátor musel pregnantně vyslovovat. Lidé s vadou řeči mohli tehdy na práci před kamerou okamžitě zapomenout. Leč svět se už zbláznil v mnoha ohledech, tak proč nenechat moderovat televizní pořad někoho, kdo nemá jednu, ale hned několik vad řeči.

A tak nás teď bude nováckým bulvárním magazínem Prásk provázet Pavel Novotný. Budiž nám alespoň útěchou, že Pavel o svých chybách ví a taky uznejme, že by byl pěkný hňup, kdyby zahazoval příležitost.

Sotva ale začal, přifařila se k trablům s výslovností další potíž. "Požádám TV Nova o přidělení produkční, která mně - neteleviznímu nýmandovi s vadou řeči - po každém natáčení řekne, abych se kurva odlíčil..." postěžoval si protekční spratek a ihned také vysvětlil, jak to myslí: "Sako od pudru, mobil od pudru, ruce od pudru, tablet od pudru... A to jsem krasavec s dobrou pletí..." zažertoval na závěr Pavel a věren svému stylu dodal: "... kterej potřebuje pudru málo ... To když zapomněl takovej Poulíček..."
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Denisa Nesvačilová vytasila svoje dlouhé nohy v pánském časopise, zatímco opilá Vignerová vykasala sukni

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Dům a zahrada

Připravte domácí hnojivo ze zbytků, které by skončily v koši. Banánové slupky jsou bohaté na živiny a...