Popojedem! Pergnerová vypalcovanou Zdenu vyrazila z Vily rovnou!

 VyVolení 
05. listopadu 2013 22:29 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Tak tuhle paní už v soutěži neuvidíme. Foto: Facebook
S klesajícím počtem obyvatel Vily je dle slov soutěžích každý týden těžší rozhodnout, komu dají svůj palec. Dnešní Zúčtování pro ně ale zase tak složité nebylo, jelikož kartářka Zdena chtěla domů, a tak jí ostatní vyhověli a poslali ji do Duelu. Druhou nejméně oblíbenou se poměrně brzo po svém příchodu stala striptérka Regina, která dostala tři palce.

Úterní večery nejsou pouze okamžikem rozhodování, koho že už ostatní mezi sebou nechtějí, ale již tradičně nabízejí prostor pro nějaké to setkání. Tentokrát přivítala Tereza Pergnerová ve studiu umělou krásku Zdeňku a tichého gaye Láďu.

Zdenička se stala asi nejsledovanější exVyVolenou a pozornost bulvárních médií si vyloženě užívá. Práci ale zatím nemá, stále hledá a dle svých slov zvažuje nabídky. Asi jich je moc, tak má chudák holka těžké rozhodování. Je přece důležité dobře si vybrat.

Láďa dopadl o poznání hůře. Prozatím. Kvůli pobytu ve Vile nestihl složit zkoušky, takže ho "vypalcovali" z vysoké školy. Momentálně tedy pracuje jako pokladní v supermarketu a co bude dál, o tom stále ještě nemá jasno.

Po Zúčtování ale přišel pro soutěžící šok! Výsledky palcování byly nakonec kvůli nedodržení pravidel anulovány! V zásobovací místnosti se chvíli po přímém přenosu objevil Zdenin kufr a Tereza Pergnerová ji vyzvala, aby si okamžitě sbalila věci a co nejrychleji opustila Vilu. "Tuto hru miluju, Zdeno," začala svůj monolog Tereza. "Sundej si šátek a jdi domů. Hned. Neexistuje, že se čtyři domluvíte a někoho vypalcujete... Co diváci? Dívají se na vás, milují vás," pokračovala rozčílená Pergnerová. "Ta hra je drsná, ale zatnu a dám to. Říkám vám, že jste už strašně blízko pěti milionům. Lidi za vás utratili svoje peníze, každý z nich má svého favorita. Jak si to představujete?! Takhle se k vítězství nejde. Někdy jsme ubrečení, unavení, ale jdeme. Já vás obdivuju, že tam jste. Jak byste si mohli vážit sebe, kdybyste promrhali čas někoho, jako jsou diváci. Tady není prostor pro nikoho, kdo tuhle hru nechce hrát. Takže Zdena může jít domů, a pak se ptám i ostatních. Zůstanou jen ti, co chtějí hrát. Je ještě někdo další? Může jít teď domů…" dokončila svou řeč moderátorka. Doufáme, že je Tereza Pergnerová v pořádku a nevěří té pohádce, kterou dnes VyVoleným před spaním povyprávěla.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová potvrdila vztah s Mirkem Dopitou. Následně také přiznala, že se Soukupem nebyla šťastná

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Dům a zahrada

Slaďoučké borůvky můžete pěstovat i na balkoně. Klíčový je výběr správné odrůdy, výsadba je...