Největší krasavec filmového plátna skončil v náručí prostitutek i homosexuálů!

 Celebrity 
22. března 2015 04:00 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Největší idol filmového plátna se ke vztahu s Jeanem Cocteauem přiznal až na sklonku života Wikipedie
Přitažlivou tvář jednoho z nejkrásnějších mužů filmového plátna Jeana Maraise milovali bez rozdílu ženy i muži.

Sám herec nebyl od mládí vyhraněný homosexuál. Koketoval i s ženami a podle vzpomínek přátel měl herec i několik milenek, z nichž jedna se živila jako prostitutka. Velmi toužil po vlastním dítěti a to byl jeden z důvodů, proč se byl ochoten oženit. Rodičovství mu však nebylo dopřáno. Odměnou za nenaplněnou touhu mu byl krásný vztah s životním přítelem Jeanem Cocteauem.

O třiadvacet let staršímu slavnému filmaři a divadelníku učarovala krásná Maraisova tvář a okamžitě se do něj zamiloval. Sám herec ovšem přiznal, že zpočátku city neopětoval, protože mu Cocteau připadal starý a ošklivý. Nakonec se z mužů stali celoživotní partneři. Filmař ze svého přítele udělal celosvětovou hvězdu a obsazoval ho téměř do všech svých filmů.

Když Cocteau zemřel, bylo herci padesát let. Smrt svého přítele nesl velmi těžce, a když měl před kamerou ohlásit jeho smrt, nebyl schopen ze sebe vypravit ani hlásku.

Sám Marais svého životního druha přežil o dlouhých 35 let. Zemřel 8. listopadu 1998 v Cannes v důsledku zánětu pohrudnice. Pochován je na hřbitově ve vesnici Vallauris, kde trávil poslední léta svého života. Zajímavostí je, že jeho posledním vystoupením před kamerou bylo natáčení dokumentu České televize Jean Marais-interview.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Leonardo DiCaprio to už přehání, shodují se fanoušci. Jeho nejnovější modelce je totiž jen devatenáct

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Dům a zahrada

11 tipů, jak vybrat nejlepší sekačku na trávu