NESKUTEČNÉ! Víte, kolik si Jan Tříska prý vydělal v seriálu? Proč je takhle přeplácený?

 Celebrity 
21. března 2015 04:58 / redakce
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Jan Tříska si z Česka odváží často poměrně slušné finance za jeho angažmá v televizi nebo divadle TV Barrandov
Znamená to, že když někdo žije za velkou louží, musí nutně brát statisíce a ten, kdo žije v Česku, tomu stačí pár tisícovek? Zřejmě to tak je v případě legendy českého filmu a divadla Jana Třísky. Ten se v týdnu v Los Angeles vyboural, proto nemohl dorazit do ČR. Po poslední návštěvě si ale prý odvážel slušnou částku na účtu.

Zahrál si totiž v seriálu Tomáše Magnuska Stopy života, tyrana rodiny. A za tuhle roli dostal tolik, kolik tady mnohdy nedostávají někteří herci honorář ani za hlavní roli v celovečerním hraném filmu.

"Říká se, že jeho honorář se údajně blížil částce čtvrt milionu korun. Prostě ho chtěli, tak ho takhle královsky zaplatili. Jiní herci čekají měsíce na honoráře, on si přiletěl na pár dní a dostal takový balík. Ale zase je to legenda," řekla VIPStory.cz pracovnice TV Barrandov, pro kterou seriál vzniká.

Jan Tříska si zahrál na vozíku, v nemocniční posteli a za tuhle "velkolepou" roli dostal balík. Ještě k tomu mu zaplatili letenku. "Neplatí špatně, ale v životě by nikomu jinému nedali takové peníze. Jemu prostě dali tolik, kolik si řekl," dodala jedna z kolegyň Třísky ze seriálu.

Ta i někteří další Třískovi nezávidí, jen jim přijde zvláštní, že někdo se spokojí s dvaceti tisíci a někdo má víc jak desetkrát tolik. Jestli to tak opravdu je, není zcela jasné. Ani Tříska, ani televize se k honorářům s ohledem na obchodní tajemství nevyjadřují.

Momentálně měl Tříska zkoušet roli v Divadle Na Jezerce u Jana Hrušínského. I tam měl inkasovat pořádné peníze. Jenže bouračka, při níž nebyl nijak zvlášť vážně zraněn mu to znemožnila. Hra se začne zkoušet až po hercově rekonvalescenci.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Psi trávu milují. Někdy však její požírání značí vážný problém

Styl

Nespavost trápí čím dál víc lidí. Zkuste metodu amerických vojáků a usnete do dvou minut

Bydlení

Jak zatočit s rybinou. Použijte sodu, citron nebo čajovou sedlinu

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu