NESKUTEČNÉ! Víte, kolik si Jan Tříska prý vydělal v seriálu? Proč je takhle přeplácený?

Jan Tříska si z Česka odváží často poměrně slušné finance za jeho angažmá v televizi nebo divadle
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Celebrity 
21. března 2015 04:58 / TV Barrandov
  0   0
Znamená to, že když někdo žije za velkou louží, musí nutně brát statisíce a ten, kdo žije v Česku, tomu stačí pár tisícovek? Zřejmě to tak je v případě legendy českého filmu a divadla Jana Třísky. Ten se v týdnu v Los Angeles vyboural, proto nemohl dorazit do ČR. Po poslední návštěvě si ale prý odvážel slušnou částku na účtu.

Zahrál si totiž v seriálu Tomáše Magnuska Stopy života, tyrana rodiny. A za tuhle roli dostal tolik, kolik tady mnohdy nedostávají někteří herci honorář ani za hlavní roli v celovečerním hraném filmu.

"Říká se, že jeho honorář se údajně blížil částce čtvrt milionu korun. Prostě ho chtěli, tak ho takhle královsky zaplatili. Jiní herci čekají měsíce na honoráře, on si přiletěl na pár dní a dostal takový balík. Ale zase je to legenda," řekla VIPStory.cz pracovnice TV Barrandov, pro kterou seriál vzniká.

Jan Tříska si zahrál na vozíku, v nemocniční posteli a za tuhle "velkolepou" roli dostal balík. Ještě k tomu mu zaplatili letenku. "Neplatí špatně, ale v životě by nikomu jinému nedali takové peníze. Jemu prostě dali tolik, kolik si řekl," dodala jedna z kolegyň Třísky ze seriálu.

Ta i někteří další Třískovi nezávidí, jen jim přijde zvláštní, že někdo se spokojí s dvaceti tisíci a někdo má víc jak desetkrát tolik. Jestli to tak opravdu je, není zcela jasné. Ani Tříska, ani televize se k honorářům s ohledem na obchodní tajemství nevyjadřují.

Momentálně měl Tříska zkoušet roli v Divadle Na Jezerce u Jana Hrušínského. I tam měl inkasovat pořádné peníze. Jenže bouračka, při níž nebyl nijak zvlášť vážně zraněn mu to znemožnila. Hra se začne zkoušet až po hercově rekonvalescenci.
📷
2
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vypěstujte si vlastní hlívu ústřičnou a zimní nemoci vás nedostanou

Styl

Trápí vás rýma a nachlazení? Zkuste doma inhalovat

Bydlení

Vybíráte stojan na stromeček? Ne každý se hodí pro všechny

1. Soutěžte s Mahulenou a nechte se hýčkat na klinice krásy

2. Nadační fond Veroniky Kašákové zahájil spolupráci s výrobcem mražených potravin značky Don Peppe

3. Mají Peter Pecha a Kateřina Sedláková potíže? Svatba se totiž nekoná

4. Návrhář Osmany Laffita přišel s krásnými tipy na vánoční dárky

5. Tomáš Klus se pochlubil krásnými dětmi

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn