Královna šansonu Hegerová „vstala z mrtvých“! Víme, na co se chystá.

 Celebrity 
15. ledna 2015 05:10 / redakce
  0   0
Zázraky se dějí! Hegerová mluví, vtipkuje a dokonce se pokouší i chodit. Profimedia.cz
Královna českého šansonu Hana Hegerová (83) doslova „vstala z mrtvých“. Zatímco na konci loňského roku prodělala kombinaci infarktu a mrtvice a lékaři nedávali skoro žádné naděje, nyní se slavná zpěvačka vrací zpět do života a má chuť žít.

Dvakrát byla v umělém spánku a vše vypadalo, že to pro ni bude fatální. Kdo by čekal, že se zpěvačka, která se už čtyři roky straní vystupování na veřejnosti, toho dostane z nejhoršího? A přeci, zázraky se dějí! Hegerová mluví, vtipkuje a dokonce se pokouší i chodit.

Po záchvatu mrtvice byla částečně paralyzována, ale i pohybové ústrojí se částečně obnovuje. V době, kdy byla ještě doma a než ji postihlo onemocnění, se pohybovala spíš na vozíčku a chodila velmi špatně a jen minimálně.

„Paní Hegerovou probudili z umělého spánku už před Vánoci a byla z nemocnice na Karlově náměstí propuštěna. Nyní je v jednom z prestižních zařízení v Praze čeká ji ještě další rekonvalescence v některém z mimopražských specializovaných ústavů,“ prozradila rodinná známá slavné umělkyně s tím, že ji dokonce chutná jíst, což je důležité. Byla hodně zesláblá a razantně zhubla.

I když její příbuzní a přátelé jsou vděční za to, že se jim jejich milovaná Hana vrátila do života, už ale nedoufají, že by se vrátila na jeviště.

„Tolik sil a energie zase už nemá, ale na to, aby ještě poměrně klidně a spokojeně v klidu žila, má energie dost. A o to jde, prozradili její přátelé.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Přilepila se vám žvýkačka na boty či oblečení? Tipy, jak se jí zbavit

Styl

Co na vás prozradí poloha při spánku?

Bydlení

Jak mít co nejkrásnější vánoční stromeček? Dodržte správný postup zdobení

1. Tajemství slavných českých žen prozrazeno. V koupelně mají elixír mládí!

2. Martin Dejdar přivedl v Tatrách ženskou na vrchol

3. Iveta Vítová předvedla perfektně ploché bříško, Berenika Kohoutová zase pořádné těhotenské

4. Sejde z očí, sejde z mysli? Slavný český herec zůstal sám, upoutaný na lůžko. Už byste ho ani nepoznali

5. Herecký velikán Josef Větrovec: Nejsmutnější období prožil na sklonku života

Zavřít reklamu