Královna šansonu Hegerová „vstala z mrtvých“! Víme, na co se chystá.

 Celebrity 
15. ledna 2015 05:10 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Zázraky se dějí! Hegerová mluví, vtipkuje a dokonce se pokouší i chodit. Profimedia.cz
Královna českého šansonu Hana Hegerová (83) doslova „vstala z mrtvých“. Zatímco na konci loňského roku prodělala kombinaci infarktu a mrtvice a lékaři nedávali skoro žádné naděje, nyní se slavná zpěvačka vrací zpět do života a má chuť žít.

Dvakrát byla v umělém spánku a vše vypadalo, že to pro ni bude fatální. Kdo by čekal, že se zpěvačka, která se už čtyři roky straní vystupování na veřejnosti, toho dostane z nejhoršího? A přeci, zázraky se dějí! Hegerová mluví, vtipkuje a dokonce se pokouší i chodit.

Po záchvatu mrtvice byla částečně paralyzována, ale i pohybové ústrojí se částečně obnovuje. V době, kdy byla ještě doma a než ji postihlo onemocnění, se pohybovala spíš na vozíčku a chodila velmi špatně a jen minimálně.

„Paní Hegerovou probudili z umělého spánku už před Vánoci a byla z nemocnice na Karlově náměstí propuštěna. Nyní je v jednom z prestižních zařízení v Praze čeká ji ještě další rekonvalescence v některém z mimopražských specializovaných ústavů,“ prozradila rodinná známá slavné umělkyně s tím, že ji dokonce chutná jíst, což je důležité. Byla hodně zesláblá a razantně zhubla.

I když její příbuzní a přátelé jsou vděční za to, že se jim jejich milovaná Hana vrátila do života, už ale nedoufají, že by se vrátila na jeviště.

„Tolik sil a energie zase už nemá, ale na to, aby ještě poměrně klidně a spokojeně v klidu žila, má energie dost. A o to jde, prozradili její přátelé.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Řachanda je už v šestém měsíci. Herečka se přestane objevovat v seriálu ZOO

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte