Tahle Slovenka byla vybrána na roli Lídy Baarové. Po jejím boku se objeví hvězda Komisař Rex.

 Celebrity 
09. ledna 2015 04:31 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Baarovou si zahraje Pauhofová Profimedia, Facebook
Jedná se zřejmě o nejočekávanější film za poslední roky a nyní po čtrnácti letech příprav, přepisování scénáře a hledání partnerů se může snímek Lída Baarová konečně přesunout na další metu.

Titulní part slavné prvorepublikové herečky získala Slovenka Tatiana Pauhofová. „Nebude se jednat přímo o životopisný film, ale jen o nejzásadnější úsek jejího života, který ovlivnil jak její kariéru, tak osud její rodiny. Její podlehnutí moci, slávě a úspěchu bylo velice kontroverzní a rozporuplné. Ta hranice mezi hvězdnou slávou a životním peklem je velice tenká,” konstatuje režisér chystaného snímku Filip Renč.

V dalších rolích se představí rakouská megahvězda Karl Markovics, který bude hrát Josepha Goebbelse. Gustava Frölicha pak ztvární jeden z nejznámějších německých herců Gedeon Burkhard, kterého po celém světě proslavil seriál Komisař Rex.

Filmový projekt Lída Baarová již teď zásadním způsobem překračuje hranice České republiky, potvrzují to reakce od světových filmových distributorů. „Všechny zkrátka fascinuje její neuvěřitelný příběh a navíc je okouzlil i název, který jsme zvolili pro mezinárodní distribuci – Devil’s Mistress neboli Ďáblova milenka. Jasně se ukazuje, že je to story, která dokáže přitáhnout lidi po celém světě,” popisuje producent Peter Kovarčík.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Petra Nesvačilová ukázala těhotenské bříško a prozradila, že si porod představuje jako mejdan s...

Styl

Renata (56): Dcera za mnou po narození vnoučat téměř nejezdí a půjčovat mi děti nechce, že je...

Tech

Budoucnost vojenské přepravy. Raketoplán Dream Chaser přepraví náklad i vojáky kamkoliv na Zemi do tří...