Nejnovější slavomanka na české scéně. Sámerova nahá společnice ze solária!

Eva F. má další konkurentku
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Celebrity 
07. ledna 2015 06:10 / Profimedia
  0   0
Mezi ”déčkové” celebritky typu Evča Feuereislová (do teď si nemůžeme zapamatovat, jak že se vlastně její jméno píše) a Lenka Vacvalová, která jeden čas byla na úplně každé akci, přibyla loni další tvář mezi slávychtivé slečny.

Bývalý finalista Superstar Sámer Issa si našel novou holku, Hannu Pekhart, a ta o sobě dává hodně vědět. Aby si ji každý zapamatoval nebo aby se na ní našlo aspoň něco jiného, o čem by se dalo psát, postavila si image na extrémně dlouhých nalepovacích řasách. Je to prý zpěvačka, ale jinak než jako holku Sámera ji nikdo nezná.

Brzy jí však došlo, že aby se o ní začal jevit větší zájem, nebude jí k tomu Sámer nebo nalepovací řasy stačit. Rozhodli se proto, že bude šíleně zajímavé, když s nimi fotograf stráví jeden běžný den. Ten měl spočívat v návštěvě kosmetických salonů završený improvizovaným sexem v soláriu. Ve finále byl však mnohem zajímavější, než den Sámera Issy, rozkrok jeho partnerky. Hanka si totiž vzala průhledné kalhotky, takže bylo všechno vidět.

Když přišla na to, že na nahotu lidé slyší, rozhodla se dát jim ještě nášup. Opět vyrazila do solárka, ale tentokrát už si na sebe nevzala vůbec nic a nechala se vyfotit v póze, jako že ji fotografové přistihli při činu. Tímto nemůžeme jinak, než ji označit za nejnovější slavomanku loňského roku v našem českém rybníčku.
📷
1
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

I obyčejný ubrousek může být ozdobou stolu. Stačí být kreativní

Styl

Jak rychle pomoci unaveným nohám

Bydlení

Využijte léto k renovaci radiátorů. Budou opět vypadat jako nové

1. Helena Zeťová překvapila. Neuhodnete, jakou má zálibu

2. Brooklyn Beckham je mamánek. Seknul se školou, protože se mu stýská po mámě

3. Václav Jiráček a Elizaveta Maximová přistiženi při něžnostech

4. Krasavice Štoudková takhle řádí na prkně

5. Modelka, která sesadila šéfa Guess, čeká dítě