Lucie Vondráčková si vyfotila bříško a okomentovala své údajné těhotenství!

 Celebrity 
08. prosince 2014 11:16 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Čeká Lucka druhého potomka? Facebook
Je těhotná nebo ne? Pokud jsou informace médií pravdivé a někdo si je jen tak nevycucal z prstu, tak se Lucie Vondráčková musela při focení svých posledních snímků hodně snažit. Zpěvačka dělá co může, aby své druhé údajné těhotenství vyvrátila a na důkaz si vyfotila břicho.

„Hezký ledový den všem. Máme tu dnes minus 15, ale musela jsem jít ven a nafotit pár ”jarních” fotek, protože můj oblíbený svetr vzbuzuje všelijaké konspirační teorie. Ta ”obstarožní” sukně jsou ve skutečnosti skvělé taneční kalhoty. Dávejte na sebe v té hrozné době ledové pozor a pusťte si náš vánoční duet s Karlem. V něm jsou totiž Vánoce přesně takové, jaké mají být. Bez ledovek a zbytečných titulních stran. Vaše Lucie,” zní poslední prohlášení Vondráčkové, které však stále definitivně nepotvrdilo ani nevyvrátilo, zda je v očekávání.

A jasným důkazem nejsou ani fotografie, na nichž je Lucka zepředu. Za prvé klidně mohou být starší, protože podle přírody okolo a s foto filtry nepoznáte, zda jsou půl roku staré a nebo tři dny.

Co se bříška týče, které by v přibližně sedmém měsíci už určitě měla, jsme se už mnohokrát přesvědčili, že se zepředu schovat dá. Třeba na Lucii Šoralové, která porodila Ondřeji Soukupovi na podzim další dítě, nebylo zepředu poznat vůbec nic ani v osmém měsíci.

Ta Lucie nás ale pěkně napíná...
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Přítel Olivie Newton-John zmizel a nikdo si toho nevšiml. Dodnes jde o jednu z největších záhad

Styl

Tasemnice liščí představuje pro člověka reálná rizika. Hlavně pro lidi, kteří konzumují neošetřené...

Tech

Aerocon bude dvakrát větší než superjumbo a bude to létající hotel pro tři tisíce pasažérů. Létat...