Langmajer si pustil pusu na špacír. Tohle se jeho milé líbit nebude!

 Celebrity 
07. prosince 2014 11:04 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Lukáš s Martinem trochu čeřili atmosféru Archiv
Těžko říct, jestli si finálový večer soutěže Miss Junior užila více patnáctka finalistek nebo dva členové poroty, ve které mimo jiné zasedli Lukáš Langmajer a Martin Písařík. A ani jeden z nich nechodil daleko pro vhodná slovíčka.

Jakpak se vyjádřili přímo na pódiu? Zatímco Langmajer se těšil na to, až si bude moci po zhlédnutí tolika krásných a spoře oděných dívek zaonanovat (nevíme jak tohle říct slušně), Písařík se neustále strachoval, že se žene do dalšího prů**ru a někdo z přítomných novinářů ho vyfotí. Evidentně po jeho nechvalně proslavené veřejné nevěře neztratil ani partnerku, ani smysl pro humor.

Nakonec vše dobře dopadlo a ani jedna z dívek nepřišla k úrazu. Nejkrásnější ”juniorkou” za ČR se stala osmnáctiletá studentka Andrea Žiačiková, která si mezi finalistkami vysloužila přezdívku ”mladá Vereška”. A je jí opravdu podobná, především díky charakteristickým kočičím očím. Všimnul si toho dokonce i Andrey manžel Daniel Volopich.

I přes svoji výšku 168cm není Žiačiková žádným nováčkem. Tohle je pro ni už devátý titul královny krásy. Holt Andrejky se líbí.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

První zdravotnický pracovník s umělou inteligencí už ordinuje. Pomůže s duševním i fyzickým zdravím