Nova chce investovat do dalšího propadáku, přestože sledovanost rok od roku klesá!

Jednou z porotkyň se v minulosti stala Ewa Farna
 Celebrity 
06. prosince 2014 07:30 / Profimedia
  0   0
Máme za sebou čtyři sezony Superstar, která se později, především z finančních důvodů, sloučila se svým Slovenským kamarádem. A doneslo se nám, že na rok 2015 se chystá další ročník, což vipstory.cz zpěvačka Marta Jandová potvrdila.

Není však žádným tajemstvím, že zatímco první řada této talentové soutěže, která se tváří jako továrna na hvězdy, měla obrovský úspěch a vtáhla jako tornádo většinu populace, s každou další řadou sledovanost klesá a poslední ročník byl prý úplný propadák!

Investovat do takového projektu ale není žádná sranda a chce to pěkně tučnou sumu, a tak si říkáme, jestli by si daná stanice neměla dát raději pauzičku, nechat diváky trochu odpočinout a ušetřit si penízky na pár hezkých filmů.

Nehledě na to, že populace má ve vší té smršti Superstar, Hlas, X Factor, doslova bordel. Pamatujeme si leda tak Anetu Langerovou a Sámera Issu, protože ten má pořád spoustu fanynek (záhadně), jenž ho obdivují a zbytek už se tak nějak ztrácí a splývá v jednu velkou rozmazanou bublinu. Netvrdíme, že tyto soutěže nikomu jeho sen o kariéře v šoubyznysu nesplnily, ale kolik z vás dokáže bez mrknutí oka vyjmenovat všechny hlavní výherce?
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

I obyčejný ubrousek může být ozdobou stolu. Stačí být kreativní

Styl

Jak rychle pomoci unaveným nohám

Bydlení

Využijte léto k renovaci radiátorů. Budou opět vypadat jako nové

1. Helena Zeťová překvapila. Neuhodnete, jakou má zálibu

2. Brooklyn Beckham je mamánek. Seknul se školou, protože se mu stýská po mámě

3. Václav Jiráček a Elizaveta Maximová přistiženi při něžnostech

4. Krasavice Štoudková takhle řádí na prkně

5. Modelka, která sesadila šéfa Guess, čeká dítě