Ivana Andrlová měla autonehodu! Auto je na odpis!

 Celebrity 
05. prosince 2014 04:43 / redakce
  0   0
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
Ivana Andrlová a její dublérka. archiv TV Barrandov
Denně na nás číhá nebezpečí na každém kroku. A na silnicích obzvlášť. I když je Ivana Andrlová (54) dobrá řidička, stala se obětí autonehody! Nejenže auto bylo rázem na odpis, ale herečce dokonce po nárazu odletěla hlava od těla!

Nebojte se, hovoříme pouze o scénáři. Andrlová je jinak v naprostém pořádku. Jen figurína, která herečku během nehody zastoupila, skončila opravdu bez hlavy. V dnešním sedmém díle seriálu Stopy života nebude o drama nouze. Z produkce uniklo, že náraz se musel natočit na první pokus. K dispozici bylo totiž jen jedno auto, které se mohlo zničit. (stálo 40 tisíc, bylo koupené z vrakoviště). Druhé auto, které řídila Andrlová, patřilo dědečkovi Tomáše Magnuska a muselo se v pořádku vrátit!

Při jedné z klapek ale moc nechybělo a Andrlová ani auto by dubléra nepotřebovali! Jak to vypadá v praxi? Točila se nejprve scéna, kdy Andrlová vjíždí se svým vozem na silnici a k ní se blíží vojenský vůz, který měl těsně před ní zastavit. Následně se přistavilo auto z vrakoviště a do auta se posadila figurína a záběr se opakoval, ale tentokrát bez použití brzd. Při jedné z klapek ale vojenský vůz zastavil skutečně na pár centimetrů! „Když mi Tomáš Magnusek přinesl smlouvu, řekla jsem mu, že v tom autě nechci sedět já. Ne, že bych byla takový srab, ale buď to bude definitivně, ale ne abyste mě jenom zmrzačili, to si nepředstavujte,“ svěřila se Andrlová.

„Byly to nervy, protože i když jsme uzavírali silnici, lidem je jedno, že tam stojí policajti, jedou dál. Zvlášť jsem měl strach, aby se Ivaně Andrlové nic nestalom,“ přiznal obavy režisér Tomáš Magnusek.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Bosé stezky jsou zdravé nejenom pro děti. Vlastní můžete mít také na zahradě

Styl

Kari je nejen výborné koření, má také léčivé účinky na lidský organismus

Bydlení

Dlouhé závěsy pozvednou váš interiér. Co sluší velkým oknům a co vysokým stropům

1. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

2. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

3. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

4. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

5. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

Zavřít reklamu