Zvrácené choutky slavných mužů - díl pátý: Když příliš ambiciózní matky strkají své dcery do slavných postelí.

 Celebrity 
14. listopadu 2014 07:05 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Názory na případ Romana Polanského jsou velmi protichůdné  Facebook
Jsou slavní, vážení a měli by být vzorem. Občas ale na známé a populární muže praskne něco, co jsme se snad nechtěli ani nikdy dozvědět. V pětidílném seriále se podíváme na zoubek těm největším hvězdám hollywoodského nebe a na jejich prapodivné a zvrácené choutky…

DÍL PÁTÝ
Roman Polanski


Mediálně velmi známá kauza Romana Polanského je tak možná trochu naruby. Režisér na jednom z bujných večírků, který se odehrával v domě jeho kamaráda Jacka Nicholsona, sexuálně zneužil, tehdy třináctiletou Samanthu Gaileyovou, dnes Geimerovou. Ale že to byl sex více jak dobrovolný, je jasné všem aktérům.

Začínající modelka se poznala s Polanskim již dříve, když ji fotografoval pro prestižní časopis Vogue. Sama Geimerová u soudu přiznala, že byla pozorností, tehdy již velmi známého režiséra, polichocena. Na večírek k Polanskému, ji dovezl nevlastní otec Bob a Samantina až příliš ambiciózní matka, která chtěla mít z dcery herečku, a to zřejmě za každou cenu. V domě na Mulholland Drive ji první sklenku šampaňského nabídla herečka Jacqueline Bissetová, která vypovídala, že Samanta vypadala daleko starší, než ve skutečnosti byla. Podle ní si večírek v přítomnosti hollywoodských hvězd velmi užívala. Dodnes jsou mnozí přesvědčeni, že dívka i její matka moc dobře věděli, co a proč dělají.

Za sex s nezletilou byl Polanski odsouzen, neboť americké zákony na podobný akt (byť i dobrovolný) pohlíží jako na znásilnění. Měsíc a půl strávil režisér za mřížemi a po propuštění z obavy před dalším vězněním utekl ze země. Když v roce 2002 získal za film Pianista sošku Oscara, pro ocenění si pro jistotu osobně nepřijel a Státům se vyhýbá obloukem. Z Polanského se stal štvanec a v USA je na něj dodnes vydán zatykač.

Tragédií, která Polanského postihla v roce 1969 a která se zapsala do historie kinematografie černým písmem, zítra celou sérii uzavřeme.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Menstruační houba jako alternativa k tamponům. Je čistě přírodní, použít lze opakovaně a můžete se s...

Dům a zahrada

Vyrobte si doma nemrznoucí směs do ostřikovačů. Trvá to jen pár minut a ušetříte spoustu peněz