Ostřílený rocker Petr Janda kdysi žárlil na mladšího kolegu. Přitom se neměl čeho obávat.

 Celebrity 
13. listopadu 2014 07:34 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Peter Nagy oslavil 30 let na scéně Josef Edvard Gregor
Peter Nagy a skupina Indigo mají druhý koncert v rámci třicátého výročí působení za sebou. Divadlo doslova praskalo ve švech a desítky fanoušků postávalo kolem v marné naději, že ještě seženou lístek.

„Jsem šťastný, že mé písničky dokážou lidi odreagovat od všedních starostí,” usmíval se spokojeně Peter. „Vidět bezmála tisíc lidí v publiku tančit a poskakovat je ta největší odměna pro každého umělce,” dodal bezprostředně po koncertu.

Jako hosty si pozval své letité kamarády Jožo Ráže a Petra Jandu, který prozradil, že při prvním setkání měl pocit, že Nagy se těší větší oblibě než on. Že by trochu žárlivost? Od té doby uběhlo již patnáct let a oba muzikanti se schází kdykoliv je to možné. „Pamatuji si, jak jsem ho pozval na oběd, který vařila tehdy moje čerstvá partnerka Alice. Měla neskutečnou trému, že svíčkovou zkazí, když přijde tak vzácný host,” směje se rocker z Olympicu.

Publikum mohlo během koncertu sledovat projekci fotografií z oněch uplynulých třiceti let a možná i to zapříčinilo tak skvělou atmosféru. Fanoušky čekají ještě dva koncerty na Slovensku.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech