Problémová herečka je nečekaně venku z léčebny. Rodiče žádají, aby ji soud zbavil svéprávnosti.

 Celebrity 
03. listopadu 2014 14:18 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Amanda Bynes je případ pro psychiatra Facebook
Návštěvníky Sunset Boulevardu v Los Angeles překvapila problémová hvězdička Amanda Bynes. Byla totiž nečekaně propuštěna z psychiatrické léčebny, kde měla strávit celý měsíc, ale kde byla momentálně držena nedobrovolně.

Že je tato vyhaslá herečka nebezpečná, to už ozkoušeli na vlastní kůži bohužel i její rodiče. Jejím posledním hřebíčkem do rakve totiž bylo, když obvinila svého otce ze zneužívání. Následně své obvinění stáhla a veřejně se omluvila, že z ní mluvila nemoc.

Amanda si objednala jídlo a údajně během konverzace s číšníkem působila velmi plaše. Zatímco jedla, tak si prý povídala sama pro sebe. Podle posledních zpráv její matka prý požádala soud o to, aby ji opět stanovil konzervátorem (opatrovníkem – pozn. redakce) své dcery, což se děje v případě, že je někdo nesvéprávný. Bynes totiž potřebuje, aby ji někdo kontroloval ať už kvůli tomu, zda je v pohodě nebo třeba co se týče financí. Podle TMZ uvedli hereččini rodiče před soudem, že jejich dcera pro sebe a své okolí představuje riziko.

Amanda Bynes v minulosti zapálila sousedům příjezdovou cestu nebo svého psa polila benzínem. Zhruba před měsícem ji policie zadržela za řízení v opilosti a byla také načapána, jak krade v obchodě.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Gwyneth Paltrow na své 50. narozeniny pózovala nahá. Své křivky zahalila pouze do zlaté barvy

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Spravný podzimní řez pivoněk zajistí jejich vitalitu a bohaté kvetení pro příští rok. Pozor však na...